Menu

Grzejniki 1500W - 2000W

Grzejniki dekoracyjne o mocy od 1500W do 2000W dostępne "od ręki".

Oferujemy największy wybór nowoczesnych grzejników dekoracyjnych, dostępnch "od ręki", o mocy od 1500W do 2000W. Nasze ozdobne kaloryfery dostępne są w wielu wzorach, kolorach i rozmiarach w atrakcyjnych cenach.

Grzejniki 1500W - 2000W bardzo dobrze sprawdzą się jako główne źródła ciepła w naszych domach, a także lokalach użytkowych. Możliwości personalizacji i bardzo rozbudowana oferta sprawią, że nasze propozycje zaskoczą nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Grzejniki 1500W - 2000W, czyli połączenie mocy i niezwykłego designu

Grzejniki dekoracyjne o dużej mocy grzewczej nie zawsze muszą generować wysokie koszty eksploatacji. Nasze grzejniki dekoracyjne o mocy od 1500W do 2000W łączą funkcjonalność i ergonomię z energooszczędnością i niezwykłym designem. Dostępne są w wielu wzorach i kolorach - od klasycznych rozwiązań żeberkowych po bardziej finezyjne wzornictwo, które sprawdzi się nawet w bardzo wymagających aranżacjach. Nowoczesne modele w naszej ofercie sprawdzają się również przy popularnych obecnie instalacjach niskotemperaturowych - dobrze funkcjonują z pompą ciepła czy kolektorami słonecznymi.

Klasyka czy unikalny design?

Jeśli stawiamy na klasykę i funkcjonalność, warto wybrać grzejniki żebrowe dostępne w wielu wariantach głębokości i wysokości (aż do 250 cm). To rozwiązanie idealne do dużej łazienki czy przestronnej kuchni, gdzie poza eleganckim wyglądem liczy się też maksymalne zagospodarowanie przestrzeni.

W dużych salonach, kiedy chcemy podkreślić styl lub nadać pomieszczeniu charakteru, warto postawić na niekonwencjonalną stylistykę i kolorystykę. Nowoczesny grzejnik może subtelnie wtapiać się w otoczenie albo być jego ozdobnym elementem.

Opcje filtru  
cena
Magazyn
producent  
pokazuje 1 - 92 z 92 elementów