Menu

Grzejniki 2000W - 2500W

Grzejniki dekoracyjne o mocy od 2000W do 2500W dostępne "od ręki".

Oferujemy największy wybór nowoczesnych grzejników dekoracyjnych, dostępnch "od ręki", o mocy od 2000W do 2500W. Nasze ozdobne kaloryfery dostępne są w wielu wzorach, kolorach i rozmiarach w atrakcyjnych cenach.

Grzejniki 2000W - 2500W charakteryzuje duża moc grzewcza, a jednocześnie ergonomia i energooszczędność. Duża moc i niekiedy większy rozmiar kaloryfera nie są jednak ograniczeniem, jeśli chodzi o aranżację przestrzeni, w której zależy nam na zachowaniu minimalistycznego stylu i elegancji.

Grzejniki 2000W - 2500W o dużej mocy

Moc grzewcza kaloryferów 2000W - 25000W sprosta wyzwaniom naprawdę dużych pomieszczeń. Tego typu rozwiązania będą idealne do dużych salonów, otwartych przestrzeni loftowych (z wysokimi sufitami), a także lokali użytkowych i sal, również z dużą ilością okien balkonowych i przeszkleń. Jednocześnie nie należy się obawiać, że większa powierzchnia grzewcza urządzenia zdominuje wystrój. W tej kategorii produktów dostępne są nie tylko klasyczne grzejniki poziome (wiszące lub wolnostojące), ale także modele pionowe, w tym półokrągłe, które nawet w maksymalnym rozmiarze wkomponują się w każdą przestrzeń.

Grzejniki dekoracyjne do holu czy przestrzeni otwartej

Grzejniki półokrągłe pozwalają nam wykorzystać kąty pomieszczeń, które w większości aranżacji nie są zagospodarowane. W ten sposób nie tylko maksymalnie wykorzystujemy miejsce, ale podkreślamy jego unikalny styl. Duży hol czy klatkę schodową urządzoną w stylu industrialnym idealnie dopełni grzejnik o mocy od 2000W do 2500W w kolorze klasycznej czerni lub miedzi.

Nawet aranżując salon w mieszkaniu, w którym jest dużo otwartej przestrzeni, nie należy się obawiać, że większych rozmiarów grzejnik zdominuje pomieszczenie. Wiele wzorów i opcji kolorystycznych sprawia, że zwykłe urządzenia codziennego użytku może wprowadzić niezwykłą sztukę użytkową do naszego domu. Funkcjonalność i zaskakujący design to połączenie, które jest szczególnie doceniane we współczesnym wzornictwie przemysłowym.

Opcje filtru  
cena
producent  
pokazuje 1 - 63 z 63 elementów