Menu

Grzejniki 2500W - 3500W

Grzejniki dekoracyjne o mocy od 2500W do 3000W dostępne "od ręki".

Oferujemy największy wybór nowoczesnych grzejników dekoracyjnych, dostępnch "od ręki", o mocy od 2500W do 3000W. Nasze ozdobne kaloryfery dostępne są w wielu wzorach, kolorach i rozmiarach w atrakcyjnych cenach.

Jeśli zastanawiasz się jak ogrzać otwartą przestrzeń loftowego salonu, czy dwupoziomowe mieszkanie z dużymi i wysokimi oknami, to grzejniki 2500W - 3500W są odpowiedzią na Twoje potrzeby. Duża powierzchnia, ale jednocześnie unikalny design sprawią, że poza zapewnieniem ciepła domownikom, dodasz pomieszczeniom charakteru.

Grzejniki 2500W - 3500W moc w minimalistycznej formie

Grzejniki 2500W - 3500W poradzą sobie nawet z bardzo trudnymi do ogrzania pomieszczeniami, w których rozwiązania architektoniczne mogą generować spore straty ciepła. To idealne rozwiązanie do loftowych mieszkań, przestrzeni z otwartymi poziomami, antresolami, a także licznymi przeszkleniami czy dużą ilością skosów. W industrialnych aranżacjach warto postawić na minimalistyczny design, jeśli chodzi o formę, ale jednocześnie nie bać się kaloryferów w większym rozmiarze. Duże powierzchnie grzewcze najnowszych modeli idealnie uzupełnią surowy wystrój. Klasyczny kształt grzejników kwadratowych w kolorze czerni czy stylizowanej miedzi świetnie sprawdzi się na ścianie z dużymi przeszkleniami, zapobiegając jednocześnie utracie ciepła. To połączenie sztuki użytkowej z niezwykłą funkcjonalnością.

Duże grzejniki do dużych pomieszczeń

Grzejniki dekoracyjne o mocy od 2500W do 3500W nie wpisują się już w dawny trend ukrywania kaloryferów za zasłonami czy dedykowaną obudową, która dodatkowo nie pozwalała na efektywne rozprowadzanie ciepła w pomieszczeniu. Nieszablonowe rozwiązania, które dziś proponujemy, nadają tym urządzeniom również funkcji reprezentacyjnej. Nierzadko też grzejniki 2500W - 3500W przejmują funkcje mebli, np. wieszaków w przestronnych korytarzach czy elementów ozdobnych w salonach.

Opcje filtru  
cena
producent  
pokazuje 1 - 41 z 41 elementów