Menu

Grzejniki Chromowane

Grzejniki łazienkowe chromowane dostępne "OD RĘKI"

Nowoczesne, ozdobne grzejniki łazienkowe w wykończeniu chromowanym dostępne "od ręki" w atrakcyjnych cenach. Oferujemy kaloryfery do łazienki w wielu wzorach i rozmiarach.

Grzejniki chromowane to eleganckie wykończenie łazienki lub holu. Spektakularnie prezentują się również w wersji matowej. Nie tylko przyciągają wzrok, ale także wprowadzają nietuzinkową elegancję. Sprawdź modele dostępne w naszej ofercie.

Grzejniki chromowane jako wykończenie klasycznych wnętrz

Grzejniki chromowane będą bardzo dobrze prezentowały się w połączeniu z klasyczną bielą i czernią. Zarówno w wersji poziomej, jak i pionowej sprawdzą się przede wszystkim w dużych łazienkach, gdzie możemy sobie pozwolić na wyeksponowanie poszczególnych elementów aranżacji. W wersji na pełen połysk czy w macie podkreślają elegancję i porządek w wystroju. Chromowane elementy współgrają ze szkłem i lustrami. Grzejniki szklane to świetne połączenie designu i dodatkowych funkcji, które może pełnić kaloryfer w naszym domu.

Niekonwencjonalne zastosowanie grzejników chromowanych

Dekoracyjne grzejniki chromowane mogą być głównym elementem wystroju przestronnego holu. Jakoś materiałów i najnowsze możliwości technologiczne pozwalają na zastosowanie wielu form i wzorów. Kaloryfery wiszące pełnią funkcję półki, na której można osuszyć zmoczone czapki, szaliki czy rękawiczki. W odważnych aranżacjach proponujemy duże grzejniki chromowane stojące w formie szafki, które zapewniają maksymalną wydajność i moc grzewczą, a przy tym są wyposażone w wygodne półki. Niektóre modele pozwalają na możliwość personalizacji produktu, który można dopasować nie tylko do klimatu, ale również wielkości i wysokości ogrzewanego pomieszczenia.

Oferowane przez nas produkty są nie tylko wyjątkowe pod względem designu, ale również pozwalają na oszczędności, jeśli chodzi o zużycie energii. Są produkowane z dbałością o każdy szczegół i bez użycia w procesie technologicznym szkodliwej dla środowiska miedzianej powłoki.

Opcje filtru  
cena
producent  
pokazuje 1 - 99 z 99 elementów