Menu

Grzejniki moc do 1000W

Grzejniki dekoracyjne o mocy do 1000W dostępne "OD RĘKI"

Oferujemy największy wybór nowoczesnych grzejników dekoracyjnych, dostępnch "od ręki", o mocy do 1000W. Nasze ozdobne kaloryfery dostępne są w wielu wzorach, kolorach i rozmiarach w atrakcyjnych cenach.

Grzejniki moc do 1000W gwarantują maksymalną wydajność cieplną, pozwalając na jednoczesną oszczędność energii. Szeroka oferta wzorów i kolorów daje wiele możliwości aranżacji przestrzeni.

Grzejniki moc do 1000W do każdego mieszkania

Grzejniki o mocy do 1000W to rozwiązanie, które sprawdzi się w większości naszych mieszkań. Zapewnią wymaganą moc grzewczą w klasycznych pomieszczeniach o średniej wielkości, bez skosów, niestandardowo wysokiego sufitu, a także elementów, które powodują duże straty ciepła, np. przeszkleń. Zapewniają maksymalne parametry grzewcze, nawet przy minimalnych rozmiarach, co powoduje, że łatwo je wkomponować w wiele aranżacji. Sprawdzą się również tam, gdzie zależy nam na maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni.

Jeśli grzejnik o mocy do 1000W ma być głównym źródłem ciepła w pomieszczeniu, warto zainstalować go w miejscu, w którym maksymalnie ograniczy straty ciepła, np. pod oknem. Ocieplona ściana wewnętrzna również pozwoli zwiększyć jego efektywność i wydajność. Grzejnik o mocy do 1000W sprawdzi się także jako dodatkowe źródło ciepła, którym dogrzewamy pomieszczenie - wówczas poza parametrami grzewczymi warto postawić również na stylistykę i design.

Energooszczędność vs unikalny design

Grzejniki o mocy do 1000W to nie tylko możliwość realnych oszczędności energii. W żaden sposób nie ograniczają możliwości aranżacji przestrzeni. W naszej ofercie znajdują się zarówno klasyczne modele pionowe i poziome, jak i urządzenia, które poza funkcją użytkową będą niezwykłą dekoracją pomieszczenia, wyróżniając się na tle pozostałych przedmiotów codziennego użytku.

Opcje filtru  
cena
producent  
pokazuje 1 - 100 z 180 elementów