Menu

Grzejniki łazienkowe AG Novo C

Łazienka jest miejscem, w którym wiele osób chce odpocząć i zapomnieć o trudach dnia codziennego. Powinna być zatem urządzona ze smakiem, przytulnie i przede wszystkim funkcjonalnie. Jeżeli zależy Ci na wspomnianych parametrach, powinieneś zastanowić się nad naszą propozycją AG Novo C to kaloryfery łazienkowe, które sprostają Swoim oczekiwaniom. Co jest w nich takiego wyjątkowego? Przede wszystkim to, że producent pomyślał o rozwiązaniach, które doskonale sprawdzą się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrzach.

Wydajny o dużej mocy grzewczej

Szukasz kaloryfera, który będzie w stanie ogrzać nie tylko małą łazienkę, ale również duży pokój kąpielowy? Doskonale trafiłeś! Grzejniki łazienkowe AG Novo C zostały zaprojektowane w sposób, który pozwala im osiągnąć wysoką moc grzewczą, przy jednoczesnej oszczędności energii. Wszystko za sprawą małej ilości wody, jaka wykorzystywana jest do wytworzenia ciepła, a także małej bezwładności cieplnej.

Minimalistyczny design to duży atut AG Novo C

Przyglądając się oferowanym produktom nie sposób nie zauważyć, że są to minimalistyczne kaloryfery o tradycyjnej formie, które doskonale współgrają z luksusowymi wnętrzami. Na uwagę zasługuje także wysoka jakość wykonania. Oferowane modele łączą w artystyczną wizję projektanta z funkcjonalnością, jaką powinien mieć każdy grzejnik.
Opcje filtru  
cena
producent  
pokazuje 1 - 2 z 2 elementów