Menu
Przedłużony Black Week do -50% - Sprawdź!
Uwaga! Czyszczenie magazynów z towarów sprowadzonych przed podwyżką cen o 20% Nie zwlekaj, zamów produkty dostępne w magazynie, zanim wzrosną ceny!
AG Prisma 1800x243 moc:1734W Grafit maksymalna moc - minimalna szerokość / grzejnik pionowy dekoracyjny do pokoju 18-24m2 / tylko 1szt.w tej cenie !!!
 • AG Prisma 1800x243 moc:1734W Grafit maksymalna moc - minimalna szerokość / grzejnik pionowy dekoracyjny do pokoju 18-24m2 / tylko 1szt.w tej cenie !!!
 • AG Prisma 1800x243 moc:1734W Grafit maksymalna moc - minimalna szerokość / grzejnik pionowy dekoracyjny do pokoju 18-24m2 / tylko 1szt.w tej cenie !!!
 • AG Prisma 1800x243 moc:1734W Grafit maksymalna moc - minimalna szerokość / grzejnik pionowy dekoracyjny do pokoju 18-24m2 / tylko 1szt.w tej cenie !!!
 • AG Prisma 1800x243 moc:1734W Grafit maksymalna moc - minimalna szerokość / grzejnik pionowy dekoracyjny do pokoju 18-24m2 / tylko 1szt.w tej cenie !!!
Dostępny
od Ręki

AG Prisma 1800x243 moc:1734W Grafit maksymalna moc - minimalna szerokość / grzejnik pionowy dekoracyjny do pokoju 18-24m2 / tylko 1szt.w tej cenie !!!

Ilość dostępnych sztuk w magazynie: 1
Dostarczymy w ciągu 2-3 dniAG Grzejniki DesignPR-180X24.GR7199,00 zł
Zestaw zawiera (wybierz opcje):
Armatura przyłączeniowa:
7199,00 zł4499,00 zł[łącznie 23% Vat]
Spiesz się! Została ostatnia sztuka!
Wybierz ilość: szt.
Bezpieczna wysyłka na palecie , koszt: 150 złPrzesyłki powyżej 30kg są realizowane na palecie w pozycji leżącej i bardzo dobrze zabezpieczone, co niemal całkowicie niweluje możliwość uszkodzenia towaru podczas transportu.
Odbiór osobisty w Warszawie: 0 zł

Znajdź podobne produkty:

Producent: AG Grzejniki Design
Model: K8 Prisma
Wymiary(mm): H-1800 x L-243 x D-220
Podłączenie (mm): Dolne Centralne Rozstaw 50
Moc grzewcza: 1734 W (75/65/20 )
Moc grzewcza: 1380 W (70/55/20)
Gwarancja : 10 lat
Czas realizacji : 1szt.dostępna
 

ZE WZGLĘDU NA ZMIANĘ EKSPOZYCJI
W NASZYCH SALONCH DOSTĘPNE SĄ PEŁNOWARTOŚCIOWE MODELE WYSOKIEJ JAKOŚCI GRZEJNIKÓW W CENACH HURTOWYCH

WYPRZEDAŻ POTRWA JEDYNIE DO WYCZERPANIA ZAPASÓW


Najwyższa jakość oraz elegancki Design gwarantuje wyjątkowy styl w Twoim mieszkaniu
-
Projektowane przez uznanych architektów !!!

O FIRMIE :

AG Grzejniki Design - firma została założona w 2005 roku i specjalizuje się w produkcji grzejników dekoracyjnych i desigerskich . Doskonała jakość jest motorem działalności firmy. Opierając się na zaawansowanej technologi produkcji oraz na współpracy z najlepszymi ,światowej sławy projektantami takimi jak : Karim Rashid, Marco Zito, Peter Jamieson ,twożą produkty ,które w płynny sposób przechodzą od użyteczności do sztuki. W ofercie firmy znajduję się ponad 100 modeli podzielonych na pięć kolekcji : Exellent , Art Deco , Designer , Exclusive , Loft .

grzejniki_dekoracyjneag_grzejniki_design_warszawa_katowicegrzejniki_zeliwenegrzejniki_dekoracyjne_puzzle_katowice_warszawagrzejniki_lazienkowe_retro_chrom_stary_mosiadz

ZASTOSOWANIE :

 • Grzejnik został zaprojektowany specjalnie dla najbardziej wymagających klientów ceniących zarówno klasyczne jak i nowoczesne wnętrza
 • Pod względem wydajności cieplnej, zapewnienia maksymalnej wydajności cieplnej i zaoszczędzenie znacznej ilości energii, dzięki bardzo ograniczonej zawartości wody i małej bezwładności cieplnej.
 • Minimalistyczny desing, oraz tradycyjna forma wyróżnia go spośród innych grzejników dekoracyjnych. Idealnie pasuje do luksusowych apartamentów i domów .
 • Pod względem wydajności cieplnej, grzejniki AG zapewnienia maksymalnej wydajności cieplnej i zaoszczędzenie znacznej ilości energii, dzięki bardzo ograniczonej zawartości wody i małej bezwładności cieplnej. Ich skuteczność jest gwarantowana nawet w niskich temperaturach, np. gdy używany w połączeniu z kotłów kondensacyjnych lub paneli słonecznych.
K8 Radiatori – włoski design, uniwersalne piękno

Od 1962 roku firma K8 produkuje i sprzedaje we Włoszech i za granicą innowacyjne i dekoracyjne urządzenia grzewcze do pomieszczeń mieszkalnych, pomieszczeń roboczych, miejsc użyteczności publicznej czy biur. Produkty K8 są znane nie tylko w całej Europie, ale też w Australii, Chinach czy USA. K8 wyróżniają unikalne rozwiązania dekoracyjne, dzięki którym urządzenia grzewcze dopasują się swoimi kształtami i designem do różnych stylów wnętrzarskich. Światowej klasy architekci określają markę K8 jako producenta nowych standardów skoncentrowanych na innowacyjnym wzornictwie oraz dbałości o najwyższą jakość wykonania.

Producent grzejników K8 jest znany z tworzenia funkcjonalnych i bardzo eleganckich urządzeń grzewczych. Co prawda, główną rolę w asortymencie firmy już od dawna odgrywają grzejniki dekoracyjne. Dobrym przykładem jest designerski grzejnik pokojowy K8 Trama, który dzięki intrygującym, przecinanym liniom przypomina nowoczesną rzeźbę. Nie potrzebujesz obrazów w pomieszczeniu – ten model zapewnia komfort cieplny z pełnym efektem dekoracyjnym!

Projekt grzejnika z lustrem wydaje się abstrakcją? Nie dla K8 Radiatori! Grzejnik dekoracyjny K8 Spekkio to połączenie lustra i grzejnika, a dodatkowo jest zintegrowany z systemem oświetlenia! Dzięki temu jedno urządzenie spełnia aż trzy różne funkcje! Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi modelami grzejników producenta K8.
10 powodów, dla których warto wybrać grzejnik K8

Grzejnik K8 posiada wewnętrzne i zewnętrzne cechy, które czynią go jednym z najlepszych grzejników na rynku. Dzięki szczególnemu przywiązaniu uwagi do detali oraz najwyższej jakości materiałów użytych do produkcji, K8 wyróżnia się pośród innych producentów grzejników. Jakie jeszcze zalety mają grzejniki firmy K8?

 
1. ALUMINIUM I STAL WYTŁACZANE: MATERIAŁY EKOLOGICZNE

Materiały użyte do budowy całej gamy K8, wytłaczane aluminium i stal, są materiałami podlegającymi recyklingowi i mogą być ponownie użyte niezliczoną ilość razy. K8 przywiązuje wagę do ekologicznej kultury przemysłowej i zwraca się do klientów troszczących się o ochronę środowiska.
2. ALUMINIUM WYCISKANE, INNOWACYJNY MATERIAŁ W KSZTAŁTACH

Lekki materiał, który pozwala na uzyskanie grzejników o nowoczesnych i innowacyjnych kształtach i wymiarach, a także szlachetnych wykończeniach, np. anodowanych.
3. GRZEJNIKI ODPOWIEDNIE DO KAŻDEGO STYLU ŻYCIA

Seria K8 obejmuje wytłaczane aluminiowe i stalowe grzejniki, które dostosowują się do wszelkich potrzeb i każdego stylu życia, zapewniając ciepło w razie potrzeby niezwykle szybko.
4. WYSOKA WYDAJNOŚĆ CIEPLNA

W przypadku K8 liczy się nie tylko kształt grzejnika, ale także „projekt serca” samego grzejnika. Szczególnie aluminium ekstrudowane ma wyjątkowo korzystne właściwości fizyczne, dzięki którym nasze produkty działają niezawodnie i trwale.
5. OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII

K8 oferuje tryb oszczędzania energii oparty na sterowaniu systemem i bardzo szybkim osiągnięciu optymalnych temperatur pracy. Wysoka sprawność cieplna w połączeniu z mniejszą ilością krążącej wody, możliwa dzięki właściwościom wytłaczanego aluminium, prowadzi do krótszych czasów przezbrajania, przy zmniejszonym zużyciu energii i znaczących korzyściach ekonomicznych.
6. DESIGN

Estetyczny aspekt grzejnika wpisuje się w kulturę produkcji K8, której celem jest interpretacja najbardziej współczesnych trendów w życiu. Firma K8 przy produkcji grzejników idzie z duchem czasu i dba o uwzględnienie najnowszych tendencji.
7. MODUŁOWOŚĆ I SZEROKA DOSTĘPNOŚĆ WYKOŃCZEŃ

Grzejniki K8 mają modułową szerokość i wysokość; niektóre modele są wolnostojące, nawet na środku pomieszczenia; płyty mają szeroki zakres wymiarowy. Wszystkie grzejniki można dostosować do każdej przestrzeni i zapotrzebowania na ciepło. K8 ma bardzo szeroką gamę lakierowanych wykończeń i używa standardowych certyfikowanych farb wolnych od metali ciężkich; galwaniczne i metaliczne wykończenia oraz unikalne na rynku utleniania anodowe, które wykorzystują całe know-how Grupy Consonni w zakresie wykończeń metalowych.
8. NIEZAWODNE DZIAŁANIE OBJĘTE GWARANCJĄ

Badania jakości materiałów i wykończeń koncentrują się na ich cechach niezawodności i trwałości. Produkty K8 objęte są gwarancją na okres 5 lat.
9. WYKONANE NA ZAMÓWIENIE

Grzejniki K8 od lat specjalizują się w tworzeniu produktów na zamówienie z różnymi wariantami wymiarów, wykończeniami i przyłączami. Projekty grzejników omawiane są z architektami i projektantami, aby zawsze znaleźć najlepsze rozwiązanie.
10. W 100% WYKONANE WE WŁOSZECH

K8 dąży do jak największej przejrzystości w całym procesie produkcji, gwarantując jakość produktu zaprojektowanego, opracowanego, przetworzonego i zmontowanego we Włoszech. Celem jest ochrona i promowanie włoskiej jakości na rynku krajowym i światowym.
Wysokość 1.800 mm
Szerokość 243 mm
Głębokość 220 mm
Moc (75/65/20) 1.734 W
Moc (70/55/20) 1.380 W
Moc (55/45/20) 867 W
Kolor / Wykończenie Grafitowy
Podłączenie D50 Dolne Centralne
(Zalecane) akcesoria dla: AG Prisma 1800x243 moc:1734W Grafit maksymalna moc - minimalna szerokość / grzejnik pionowy dekoracyjny do pokoju 18-24m2 / tylko 1szt.w tej cenie !!!
 • Radox RX-9 BIAŁY MAT zestaw zaworów z głowicą i złączki do grzejników dekoracyjnych
  Radox RX-9 BIAŁY MAT zestaw zaworów z głowicą i złączki do grzejników dekoracyjnych
  415,74 zł[łącznie 23% Vat]
 • Radox RX-9 BIAŁY MAT zestaw zaworów z głowicą i złączki do grzejników dekoracyjnych
  Radox RX-9 BIAŁY MAT zestaw zaworów z głowicą i złączki do grzejników dekoracyjnych
  415,74 zł[łącznie 23% Vat]
 • Radox RX-9 CHROM zestaw zaworów z głowicą i złączki do grzejników dekoracyjnych
  Radox RX-9 CHROM zestaw zaworów z głowicą i złączki do grzejników dekoracyjnych
  415,74 zł[łącznie 23% Vat]
Recenzje
Nie ma jeszcze recenzji.
Napisz pierwszą recenzję dla "AG Prisma 1800x243 moc:1734W Grafit maksymalna moc - minimalna szerokość / grzejnik pionowy dekoracyjny do pokoju 18-24m2 / tylko 1szt.w tej cenie !!!"
Zarejestrowani użytkownicy mogą przesłać recenzję.
Czy chcesz się zalogować?

Aktualnie ten produkt

Liczba gości na stronie
Popularne serie łazienkowe:
Popularne serie pokojowe:
Popularne serie produktowe:
Bestsellery:
Najlepiej sprzedające się produkty - dostępne "od ręki"
Oferty specjalne w promocyjnych cenach - dostępne "od ręki"

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies oraz mechanizmów profilowania. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tych technologii. Dowiedz się więcej