Grzejniki Irsap Tesi

Grzejniki ozdobne Irsap Tesi

Irsap Tesi to połączenie jakości z klasyczną elegancją w postaci grzejników żeberkowych. Są to grzejniki dekoracyjne wykonane z niezwykłą precyzją z najwyższej jakości materiałów. Trwałość grzejników Irsap Tesi dostępnych w naszym warszawskim sklepie gwarantuje wieloetapowy proces powlekania, a także kontrola pod względem szczelności na każdym etapie ich produkcji, dlatego oprócz estetycznego wykonania zapewniają bezpieczeństwo użytkownikom.

Gładka struktura powierzchni wraz z wygodnymi przejściami między żeberkami ustawionymi przy optymalnym kącie rozstawu gwarantuje nieskazitelny efekt wizualny, ułatwiający zachowanie grzejnika w czystości. Ponadto zastosowanie odpornej powłoki cynkowej zapewnia perfekcyjny wygląd grzejnika przez długi czas.

Grzejniki żeberkowe Irsap Tesi dostępne w naszym sklepie w Warszawie sprawdzą się jako ogrzewająca dekoracja zarówno w kamienicach, loftach, jak i w innych pomieszczeniach stylizowanych na retro. Są to grzejniki, które dzięki dużej ilości schematów złącz mogą być zastosowane w każdej sytuacji montażowej, a także dają możliwość realizacji specjalnych rozwiązań.

 • Irsap Tesi 2
 • Irsap Tesi 3
 • Irsap Tesi 4
 • Irsap Tesi 5
 • Irsap Tesi 6
 • Irsap Tesi Rozstaw 500
  Irsap Tesi Rozstaw 500

  Grzejniki Irsap Tesi rozstaw 500

  Irsap Tesi rozstaw 500 to grzejniki retro kolumnowe z rozstawem bocznym 500 mm, których precyzja wykonania, a także ponadczasowy wygląd zachwyca klientów naszego warszawskiego sklepu. Niezwykła trwałość grzejników kolumnowych Irsap Tesi rozstaw 500 zapewniona jest poprzez wieloetapowy proces powlekania powłoką cynkową, gwarantującą nieskazitelny wygląd przez długie lata. Ponadto dzięki szczegółowej kontroli podczas ich produkcji grzejnik kolumnowy Israp Tesi z rozstawem bocznym 500 mm jest nie tylko estetyczny, ale również bezpieczny dla ich użytkowników.

  Grzejnik kolumnowy retro Irsap Tesi z rozstawem 500 posiada gładką strukturę powierzchni oraz wygodne przejścia między żeberkami, które zamontowane są pod optymalnym kątem, dzięki czemu są niezwykle łatwe w utrzymaniu w czystości.

  Israp Tesi z rozstawem 500 mm to grzejniki dekoracyjne, które dzięki stylizacji retro i kolumnowej budowie świetnie prezentują się w loftach czy w kamienicach, a za sprawą szerokiego wyboru schematów złącz są możliwe do zainstalowania w każdej sytuacji montażowej, umożliwiając realizację rozwiązań specjalnych.

  więcej >>>
Nasz serwis