Menu

Grzejniki Panelowe

Grzejniki panelowe są urządzeniami, dzięki którym ciepło, wytwarzane przez kocioł mogło ogrzać pomieszczenia. Przystosowane do ogrzewania wodnego grzejniki panelowe niezawodnie i efektywnie energetycznie współpracują z nowoczesnymi systemami grzewczymi, zachwycając nowoczesnym designem. Stylowe grzejniki mogą być nie tylko praktycznym elementem wyposażenia pomieszczeń, ale ozdobą, podkreślającą charakter wystroju. Wybieraj spośród nowoczesnych grzejników panelowych, cechujących się niebanalną stylistyką, zróżnicowaniem kolorystycznym oraz wieloma rozmiarami.


Grzejniki panelowe - wzory, które ozdobią pomieszczenie

Pośród zróżnicowanej oferty grzejników panelowych, uwagę klientów bardzo wymagających przyciągają panelowe grzejniki o nietypowych wzorach. Prostokątne, płaskie grzejniki panelowe najczęściej wykonane są z zastosowaniem wzoru pasiastego pionowego. Ten nowoczesny, modny wzór doskonale wygląda w pomieszczeniach, które wymagają optycznego powiększenia. Zwróć uwagę na metalowy grzejnik, którego wzorem są kwadraty. Stylowe, efektowne grzejniki panelowe wyróżniają się niezwykle niskim stopniem grubości. Te cienkie elementy grzewcze, przeznaczone do zamocowania na ścianie pozwalają zagwarantować wysoką moc grzewczą przy jednoczesnym, niewielkim zagospodarowaniu przestrzeni. Zajdź grzejnik panelowy spośród wielu modnych kolekcji. 


Wybierz kolor grzejnika panelowego do swojego wnętrza

Kolory i kształty tworzą stylistykę wystroju pomieszczenia. Z tego względu grzejniki panelowe, dostępne w ofercie zachwycają zróżnicowaniem kolorystycznym. Efektowne, dostępne w odcieniach pastelowych praz intensywnych grzejniki cechuje wysoka jakość wykonania. Metal, z którego zostały wykonane zabezpieczony został przed korozją, odporny jest na uszkodzenia mechaniczne oraz wpływ temperatury zarówno niskiej, jak i wysokiej. Gustowne grzejniki panelowe, które możesz nabyć w wielu odcieniach do wyboru zachwycą Cię trwałością. Kolorowe grzejniki panelowe mogą kontrastowo wyróżniać się na ścianie pomieszczenia, przykuwając uwagę obserwatora. Mogą również wtapiać się w otoczenie, prezentując kolorystykę, zbliżoną do barwy ściany. Efektowne grzejniki panelowe to modne, stylowe zagospodarowanie ściany, które doskonale prezentuje się w zestawieniu z półkami, ramkami oraz drzwiami. Grzejnik panelowy doskonale współgra z nowoczesnym wystrojem wnętrza, tworząc jego unikalny klimat. Wybierz grzejnik panelowy, który wpisuje się w Twój gust, o jakość prezentowanych modeli nie musisz się martwić. 


Seria grzejników panelowych AG Grzejniki Design oferuje duży wybór modeli nowoczesnych grzejników, nadających się do każdego pomieszczenia .
Szczególnie polecamy nasze bestsellery : Nova Vertical , Komex Victoria , AG Simetria , Irsap Piano 

Zalety:
- atracyjne cenowo
- grubość już od 5cm !!!
- łatwość czyszczenia i łatwy dostęp z każdej strony

Każdy z modeli jest do obejrzenia na ekspozycjach w salonach sprzedaży AG Grzejniki Design