Menu

Grzejniki dekoracyjne pokojowe Pionowe

Opcje filtru  
cena
Ilość dostępnych
producent  
Szerokość
Wysokość
Głębokość
Moc (75/65/20)
Moc (70/55/20)
Moc (55/45/20)
Kolor / Wykończenie 
Podłączenie 
Na tej stronie 1 - 17 z 17 produktów

Projektując instalację grzewczą oraz aranżując przestrzeń w nowych, jak i modernizowanych wnętrzach, wato zwrócić uwagę na dobór grzejników, szczególnie tam, gdzie można pozwolić sobie na montaż ozdobnego grzejnika pionowego. Jest to szczególnie ważne w przypadku pomieszczeń o ograniczonej przestrzeni ściennej.

Tradycyjne kaloryfery zajmują z reguły znaczną część powierzchni ściany. Gdy zachodzi potrzeba zapewnienia dużej mocy grzewczej w pomieszczeniu, ale brakuje miejsca w pokoju, sypialni, kuchni, czy łazience na zwykły grzejnik lub też aranżacja wnętrza wymusza zastosowania innych rozwiązań grzewczych, z powodzeniem dobrać można grzejniki pionowe.

Grzejniki pionowe – gdzie warto montować?

Grzejniki pionowe są idealnym rozwiązaniem, gdy potrzebujemy zamontować źródło ciepła na minimalnej powierzchni wybranej przegrody. Ozdobne grzejniki pionowe sprawdzą się także wtedy, gdy dane pomieszczenie wymaga dodatkowego stałego dogrzewania.

Grzejniki pionowe AG Grzejniki Design – estetyka w najlepszym wydaniu

Grzejniki pionowe oprócz rozprowadzania ciepła w pomieszczeniach, odgrywają jeszcze dodatkową i bardzo ważną rolę. Są elementem wystroju wnętrz. Konstrukcja grzejników pionowych pozwala na ich montaż zarówno w pomieszczeniach o klasycznym i przytulnym wystroju, jak i tych nowoczesnych, gdzie dominuje styl minimalistyczny, skandynawski, eklektyczny, boho, modernistyczny czy loftowy. Kaloryfery pionowe pozostają świetną dekoracją każdego stylu.

Grzejniki pionowe proponowane przez AG Grzejniki Design dostępne są w wielu kolorach, a dzięki różnorodnym kształtom mogą być instalowane w wielu różnych pomieszczeniach, w zależności od możliwości instalacyjnych oraz potrzeb aranżacyjnych. Sprawdzą się jako grzejniki pokojowe i grzejniki łazienkowe. Dekoracyjne grzejniki pionowe będą idealnym rozwiązaniem w kuchni, gabinecie, lub innym pomieszczeniu użyteczności domowej, jak i publicznej.

Grzejniki pionowe AG Grzejniki Design – ergonomia na miarę potrzeb

Częstym błędem instalacyjnym jest umieszczanie tradycyjnych grzejników w miejscach, które wybrane były bez wcześniejszego uzgodnienia projektowego. To z kolei powoduje problemy aranżacyjne, w tym ergonomiczne rozplanowanie przestrzeni mieszkalnej, czy też użytkowej.

Aby uniknąć tego typu komplikacji, AG Grzejniki Design oferuje grzejniki pionowe, które zajmują zdecydowanie mniej miejsca. Grzejniki pionowe można montować zatem w łazience, salonie, sypialni, kuchni, czy korytarzu. Kaloryfery pionowe świetnie nadają się do modyfikacji instalacji centralnego ogrzewania, dlatego chętnie wybierane są przez Klientów planujących modernizację lub generalny remont i przebudowę całego mieszkania, domu lub biura.

Grzejniki pionowe AG Grzejniki Design – energooszczędność podstawą inwestycji

Grzejniki pionowe z katalogu AG Grzejniki Design zaprojektowane są w taki sposób, aby utrzymywały w swojej konstrukcji jak najmniej wody. Jest to zdecydowanie najnowocześniejszy trend w technologii grzewczej. Pozwala to na uzyskaniu oszczędności w podgrzewaniu wody. Grzejniki pionowe mają również bardzo małą pojemność cieplną. Dzięki temu w łatwy sposób można regulować temperaturę w pomieszczeniu. Funkcja ta, jest szczególnie przydatna w godzinach porannych, kiedy nocą występują spadki temperatur, a rano wnętrza wymagają szybkiego dogrzania.

AG Grzejniki Design – ekspert w dziedzinie dekoracyjnych grzejników pionowych

Specjalny showroom przygotowany przez AG Grzejniki Design oferuje Klientom możliwość zapoznania się z ekspozycją grzejników dekoracyjnych, w tym grzejników pionowych. Eksperci AG Grzejniki Design zaprezentują dostępne kaloryfery oraz przedstawią warunki techniczne urządzeń grzewczych. Każdy Klient otrzyma fachową poradę, a także komplet informacji pozwalających na dokonanie wyboru oraz zakup grzejników dekoracyjnych, w szczególności grzejników pionowych.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.