Menu

Grzejniki łazienkowe Irsap Tesi poziome

Marka IRSAP należy do jednej z najbardziej rozpoznawalnych, jeśli chodzi o grzejniki dekoracyjne. Mając to na uwadze, jako autoryzowany dystrybutor rozwiązań tego producenta, proponujemy Państwu grzejniki łazienkowe IRSAP TESI poziome.
Decydując się na ten model możecie mieć pewność, że ich elegancja i harmonijny profil sprawią, iż Wasza łazienka stanie się wyjątkowa. Dostępne tutaj modele sprawdzą się idealnie w miejscach klasycznych, tradycyjnych, a także nowoczesnych. Wszystko za sprawą możliwości doboru odpowiedniej barwy i wykończenia. Istotne jest również to, że producent zadbał o wysoką moc grzewczą i wydajność kaloryferów, dzięki czemu możliwe jest podłączenie ich do instalacji niskotemperaturowych.

Delikatne i proste w budowie

Nie ulega wątpliwości, że ISRAP TESI poziome to kaloryfery oparte na prostej, delikatnej budowie, które sprawdzają się u osób ceniących sobie nietuzinkowe i zarazem funkcjonalne rozwiązania.
Warto mieć na uwadze, że proponowane kaloryfery łazienkowe można zamówić z różnymi wariantami przyłączy, dzięki czemu bez problemu będzie można je podłączyć do istniejącej już instalacji grzewczej.
Zainteresowała Cię nasza oferta? Skontaktuj się z pracownikami AG Grzejniki Design, którzy opowiedzą o niej więcej, a także pomogą wybrać najlepsze rozwiązanie, które zostanie z Tobą na wiele lat.
Opcje filtru  
cena
producent  
pokazuje 1 - 81 z 81 elementów