Menu

Grzejniki Irsap Tesi rozstaw boczny 500mm

Grzejniki pokojowe Irsap Tesi rozstaw boczny 500mm

Irsap Tesi rozstaw 500 to grzejniki retro kolumnowe z rozstawem bocznym 500 mm, których precyzja wykonania, a także ponadczasowy wygląd zachwyca klientów naszego warszawskiego sklepu. Niezwykła trwałość grzejników kolumnowych Irsap Tesi rozstaw 500 zapewniona jest poprzez wieloetapowy proces powlekania powłoką cynkową, gwarantującą nieskazitelny wygląd przez długie lata. Ponadto dzięki szczegółowej kontroli podczas ich produkcji grzejnik kolumnowy Israp Tesi z rozstawem bocznym 500 mm jest nie tylko estetyczny, ale również bezpieczny dla ich użytkowników.

Grzejnik kolumnowy retro Irsap Tesi z rozstawem 500 posiada gładką strukturę powierzchni oraz wygodne przejścia między żeberkami, które zamontowane są pod optymalnym kątem, dzięki czemu są niezwykle łatwe w utrzymaniu w czystości.

Israp Tesi z rozstawem 500 mm to grzejniki dekoracyjne, które dzięki stylizacji retro i kolumnowej budowie świetnie prezentują się w loftach czy w kamienicach, a za sprawą szerokiego wyboru schematów złącz są możliwe do zainstalowania w każdej sytuacji montażowej, umożliwiając realizację rozwiązań specjalnych.
 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.