Menu

Mata T2QuickNet160 bez term

Opcje filtru  
cena
Magazyn
producent  
Szerokość
Długość
Moc (75/65/20)
Moc (70/55/20)
Moc (55/45/20)
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
Wydajne, trwałe i proste w montażu - takie właśnie są maty elektryczne T2QuickNet160 bez termoobiegu, które cieszą się ogromną popularnością. Prezentowane produkty doskonale sprawdzają się w remontowanych, a także nowopowstałych domach. Dzięki nim jesteś w stanie znacznie poprawić komfort cieplny w swoim domu. Maty elektryczne można bowiem stosować jako ogrzewanie podstawowe lub dodatkowe.
Dzięki temu, że oferowane maty elektryczne są niezwykle cienkie (3 mm) i lekkie, jeśli zamontujesz je na piętrze lub poddaszu, nie obciążą dodatkowo stropu. Co więcej, nie podniosą także posadzki, ponieważ można z powodzeniem zatopić je w kleju używanym do montażu posadzki. Jak zatem widać - dla wielu osób, dla których liczy się każdy centymetr powierzchni pomieszczenia, jest to rozwiązanie idealne.

Bezproblemowy montaż

Mata T2QuickNet160 bez termoobiegu jest niezwykle prosta w montażu. Poza warstwą samoprzylepną jej dużym atutem jest także to, że siatkę, która jest elementem składowym, można dowolnie docinać. Dzięki temu matę będziesz mógł np. zawrócić. Dzięki temu rozwiązaniu jesteś w stanie ogrzać wszystkie, nawet najbardziej złożone i nieforemne powierzchnie. Nie czekaj zatem z zakupem! Wybierz odpowiedni model w atrakcyjnej cenie i ciesz się przyjemnym ciepłem oraz oszczędnościami, jakie da Ci instalacja tego rozwiązania.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.