Menu

Mata T2QuickNet160 z term.

Opcje filtru  
cena
Magazyn
producent  
pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
Maty grzewcze są coraz chętniej wykorzystywane w naszych domach. Te wysokiej jakości produkty pozwalają nie tylko na oszczędność miejsca (brak grzejników), ale również są wysoce trwałe i energooszczędne. Dzięki nim właściciele domów i mieszkań mogą cieszyć się przyjemnym, rozchodzącym się równomiernie ciepłem za niewielkie pieniądze.
Mata T2QuickNet160 z termostatem to jedna z najlepszych propozycji na rynku. Mamy to szczęście, że możemy ją Państwu zaproponować. Wspomniany produkt dostępny w poniższej kategorii, w zależności od potrzeb można nabyć w różnych wielkościach - od 1m2 do nawet 10m2. Taka rozpiętość powoduje, że kupujący bez problemu dobierze odpowiedni produkt, który pozwoli mu pokryć podłogę w łazience, korytarzu, czy kuchni, czyli wszędzie tam, gdzie ogrzewanie podłogowe jest na wagę złota.

Niewielkie wymiary i łatwy montaż

Jeżeli zastanawiasz się na kupnem tego produktu, powinieneś wiedzieć, że maty T2QuickNet160 z termostatem to niezwykle cienkie (jedynie 3 mm) i wydajne produkty, których montaż zajmuje dosłownie chwilę. Co więcej, poradzisz sobie z nim samodzielnie, ponieważ nie trzeba w tym wypadku pogłębiać posadzki. Produkt jest samoprzylepny. bez problemu schowasz go w warstwie wylewki lub kleju, który będziesz stosować do płytek. Można z powodzeniem stosować go pod posadzkami ceramicznymi i wykonanymi z kamienia naturalnego.