Menu

Mata T2QuickNet90 bez term.

Opcje filtru  
cena
Ilość dostępnych
producent  
Szerokość
Długość
Moc (75/65/20)
Moc (70/55/20)
Moc (55/45/20)
Na tej stronie 1 - 15 z 15 produktów
Szukasz rozwiązań, które pozwolą Ci na nieograniczone możliwości aranżacyjne? Chciałbyś, aby Twoje mieszkanie było wyjątkowe, oryginalne, a jednocześnie funkcjonalne? Mata T2QuickNet90 bez termoobiegu z pewnością ułatwi wykonanie tego zadania i spełnienie Twoich marzeń.
Proponowane poniżej maty podłogowe to niezawodny, nowoczesny i przede wszystkim energooszczędny sposób na ogrzanie przestrzeni mieszkalnej. Doskonale sprawdzą się zarówno w remontowanych, jak i nowopowstałych budynkach czy mieszkaniach. Ich największą zaletą jest prosty montaż. Maty T2QuickNet90 bez termoobiegu są bowiem samoprzylepne, co sprawia, że jesteś w stanie położyć je samodzielnie. Co więcej, jest to produkt niezwykle cienki (jedynie 3 mm), który w żaden sposób nie zabierze cennych centymetrów. Z powodzeniem możesz bowiem zatopić go w kleju, który wykorzystasz do przyklejenia gresu.

Gdzie można stosować nasze maty elektryczne?

Takie rozwiązania doskonale sprawdzają się wszędzie tam, gdzie grzejnik, nawet ten dekoracyjny nie zawsze będzie odpowiednim rozwiązaniem. Matę wykorzystasz zatem w korytarzach, łazienkach, czy kuchni. Jeżeli jednak posadzka w Swoim salonie także będzie wyłożona kamieniem naturalnym, nic nie stoi na przeszkodzie, aby ten energooszczędny produkt wykorzystać także tutaj.
Chciałbyś dobrać najlepszą matę? Skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta, gdzie pracują specjaliści w tej dziedzinie. Pomogą Ci dobrać najlepsze maty, a także udzielą cennych wskazówek dotyczących ich montażu.
Nie zwlekaj! Atrakcyjna cena proponowanych przez nas produktów sprawia, że są one niezwykle popularne. Nie przegap swojej okazji!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.