Menu
Przedłużony Black Week do -50% - Sprawdź!

Mata T2QuickNet90 z termostatem

Opcje filtru  
cena
Magazyn
producent  
Szerokość
Długość
Moc (75/65/20)
Moc (70/55/20)
Moc (55/45/20)
Kolor / Wykończenie 
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Osoby, którym zależy na bezawaryjnym ogrzewaniu podłogowym, powinny pochylić się nad poniższą ofertą. Mata T2QuickNet90 z termoobiegiem to rozwiązanie dla wymagających. Doskonale sprawdza się w łazienkach, kuchniach i przedpokoju, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby ten element grzewczy ułożyć w całym domu.

Cienka, samoprzylepna - idealna do samodzielnego montażu

Jeżeli należysz do osób, które lubią proste w zastosowaniu rozwiązania, prezentowane modele mat z pewnością przypadną Ci do gustu. Prezentowane produkty to cienkie i samoprzylepne maty, które możesz samodzielnie umieścić pod ceramicznymi posadzkami oraz pod kamieniem naturalnym. Doskonale sprawdzają się w czasie remontów oraz wykańczania domów i mieszkań.

Wysokiej jakości produkt na wiele lat

Każda dostępna tutaj mata T2QuickNet90 z termoobiegiem została wykonana z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu można mieć pewność, że przez wiele lat będzie działała bez zarzutu. Jest to niezwykle istotna informacja dla osób, które obawiają się konieczności kucia, kiedy dojdzie do awarii ogrzewania podłogowego.

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies oraz mechanizmów profilowania. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tych technologii. Dowiedz się więcej