Menu

Grzejniki z własną grafiką

Grzejniki z własną grafiką to rozwiązanie nie tylko dla miłośników klasycznego wystroju wnętrz, ale również dla tych, którzy lubią zaskakujące rozwiązania i cenią minimalistyczny design.

Wybierz wzór i zaprojektuj grzejnik z własną grafiką

Minimalistyczny design jest tym, co dziś zdecydowanie wyróżnia się w architekturze wnętrz. Grzejniki z własną grafiką to idealne dopełnienie przestrzeni zaaranżowanej właśnie w tym stylu. Niezależnie czy będzie to salon, hol, przestronna łazienka czy pomieszczenie biurowe - wybrany wzór nie tylko podkreśli charakter wnętrza, ale sprawi, że grzejnik idealnie wkomponuje się w otoczenie. Jeśli nie masz pomysłu, jaką grafikę wybrać, skorzystaj z szerokiej gamy wzorów i gotowych propozycji, przygotowanych przez producenta.

Grzejniki z własną grafiką to również połączenie nowoczesnego wzornictwa przemysłowego z najnowszą technologią. Laserowe spawy nie przebijają przez wybrany wzór, a całość jest lakierowana z wykorzystaniem technik sprawdzonych w przemyśle samochodowym. Wybierając grzejnik, zyskujemy gwarancję jakości wykonania urządzenia, ale też trwałości wzoru.

Ekskluzywne, wydajne i ekologiczne

Grzejnik z własną grafiką będzie nie tylko eleganckim dopełnieniem wnętrza, ale także energooszczędnym rozwiązaniem dla naszego domu. Dzięki ograniczonej ilości wody i małej bezwładności cieplnej zapewnia maksymalną wydajność, która przekłada się na realne oszczędności. Swoje parametry urządzenie zachowuje nawet w niższych temperaturach, kiedy używane jest w połączeniu z kotłami kondensacyjnymi lub panelami słonecznymi. 

Grzejnik z własną grafiką to zdecydowanie więcej niż tylko dekoracyjny element pomieszczenia. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą dostępnych modeli i szczegółowymi parametrami urządzeń. W razie pytań pomożemy dobrać najlepsze rozwiązanie.

Opcje filtru  
cena
producent  
pokazuje 1 - 24 z 24 elementów