Menu

AG Design Wave

Grzejnik łazienkowy kojarzy się wielu osobom z typową drabinką, na której można powiesić mokry ręcznik. Tą propozycją chcemy Państwu udowodnić, że nie jest to jedyne słuszne rozwiązanie. AG Design Wave to propozycja dla tych osób, które nie boją się awangardowych, przyciągających wzrok rozwiązań. Strukturalny grzejnik w niczym nie przypomina klasycznej drabinki, dlatego należy do grona produktów, do których trzeba się przekonać. Warto mieć na uwadze, że nadrabia swoim designem oraz tym, że jest dostępny w atrakcyjnej cenie i „od ręki”. Dzięki temu rozwiązaniu szybko i sprawnie można przeprowadzić metamorfozę każdej łazienki.

Nie tylko designerski, wysoka moc grzewcza to jego znak rozpoznawczy

Jeżeli myślisz, że grzejnik łazienkowy AG Design Wave, jedynie dobrze wygląda, spieszymy donieść, że nie tylko. Jako producent i autoryzowany dystrybutor tego rozwiązania zapewniamy, że projektanci zrobili wszystko, aby osiągnąć wysoką moc grzewczą. Dzięki temu możemy zapewnić, że w każdej łazience, w której znajdzie się któryś z proponowanych modeli, zawsze będzie panować przyjemne ciepło.
Chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat tego rozwiązania? Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy nie tylko opowiedzą o prezentowanych produktach, ale także pomogą dobrać najlepsze rozwiązania, jakie przez wiele lat będą w 100% spełniać założone cele.
Opcje filtru  
cena
producent  
pokazuje 1 - 4 z 4 elementów