Menu

Grzejniki Pionowe

Grzejniki pionowe - estetyka, ergonomia, energooszczędność

Często zdarza się, że przy projektowaniu domów czy mieszkań zapomina się o zapewnieniu wystarczającego miejsca na grzejniki. Tradycyjne kaloryfery są przecież dość duże i zajmują znaczną część ścian. Gdy potrzebna jest duża moc grzewcza, ale brak jest miejsca w pokoju na zwykły grzejnik lub aranżacja wnętrza wymusza zastosowania innych rozwiązań - z pomocą przychodzą grzejniki pionowe. Są one idealnym rozwiązaniem takich problemów. Z łatwością mogą być instalowane wszędzie tam, gdzie nie ma miejsca na normalny kaloryfer. Albo, gdy jest potrzeba dobrego dogrzewania pomieszczenia, w którym znajduje się dany ogrzewacz. Grzejniki pionowe na naszym sklepie można zamknąć w trzech słowach na literę "E" - Estetyka, Ergonomia, Energooszczędność.


Estetyka

Grzejniki pionowe w naszej ofercie poza oczywistą funkcją rozprowadzania ciepła po pomieszczeniach odgrywają jeszcze dodatkową bardzo ważną rolę. Są wystrojem wnętrz. Pasują swoją budową zarówno do tradycyjnych, jak i nowoczesnych stylów. Można je stosować w surowych mieszkaniach typu loft, jak i przytulnych nowoczesnych domach. Dostępne są w wielu barwach. Dzięki swoim kształtom mogą być stosowane w każdym pomieszczeniu. Są wąskie, szerokie i długie. Mają wyraziste elementy grzejne, które podkreślają wnętrza z zastosowanymi pionowymi liniami. Występują także ze specjalnymi płytami przednimi, które doskonale nadają się do modernistycznych wnętrz. Pozostają świetną dekoracją każdego stylu.


Ergonomia

Grzejniki tradycyjne często potrafią wisieć w dziwnych miejscach, nieprzemyślanych wcześniej przez projektantów instalacji grzewczych. Stwarzają w ten sposób problemy z aranżacją ergonomicznego wnętrza. Są duże i brzydkie. Rozwiązaniem na to są sprzedawane w naszym sklepie grzejniki pionowe. Zajmują one zdecydowanie mniej miejsca. Można je montować z powodzeniem w łazience, salonie, sypialni czy kuchni. Świetnie nadają się do modyfikacji instalacji c.o., kiedy planowany jest generalny remont i przebudowa całego mieszkania lub domu.


Energooszczędność

Nasze grzejniki pionowe są zaprojektowane tak, żeby gromadzić w sobie, jak najmniej wody. To najnowocześniejszy trend w technologii grzewczej. Pozwala to na oszczędności w podgrzewaniu wody. Im mniej litrów do podgrzania, tym mniejsze zużycie paliwa potrzebnego do zasilania pieców czy kotłów. Grzejniki pionowe mają również bardzo małą pojemność cieplną. Wpływa to na bardzo łatwe regulowanie temperatury w pomieszczeniach. Szczególnie przydatne po zimnej nocy, kiedy ciepło ucieka i trzeba szybko dogrzać wnętrze.
Opcje filtru  
cena
producent  
pokazuje 1 - 17 z 17 elementów