Menu

Modele grzejników marki AG Grzejniki Design

Grzejniki marki AG Grzejniki Design to rozwiązania cieplne o dużej wydajności, które pozwalają użytkownikowi zaoszczędzić sporą ilość energii. Wszystko za sprawą małej zawartości wody, a także niewielkiej bezwładności cieplnej. Doskonale sprawdzają się w instalacjach niskotemperaturowych, które połączone są z kotłami kondensacyjnymi lub panelami słonecznymi.

Grzejniki marki własnej AG

AG Grzejniki Design — największy wybór kaloryferów ozdobnych dostępnych "od ręki"

Marka AG Grzejniki Design powstała w 2005 roku i od pierwszych chwil istnienia specjalizuje się w produkcji i dystrybucji kaloryferów dekoracyjnych, które wyróżniają się nie tylko efektywnością i trwałością, ale także designerskim wyglądem. Dzięki tym cechom sprawdzają się w każdym — zarówno nowoczesnym, jak i tradycyjnym — domu. Doskonała jakość to cecha, do której firma dąży od samego początku.

Decydując się na kaloryfery dekoracyjne AG Grzejniki Design użytkownik może liczyć na zaawansowaną technologię produkcji oraz modele, jakie powstały we współpracy z najlepszymi na świecie projektantami tego typu rozwiązań. Wspomniana współpraca sprawia, że dostępne w ofercie marki grzejniki ozdobne płynnie przechodzą z formy użytkowej w sztukę, która zdobi każde pomieszczenie, w jakim się znajdzie.

Marka oferuje ponad 100 modeli kaloryferów, które podzielono na 39 kolekcji, w skład których wchodzą m.in.: AG Amber, AG Domino, AG Gustav, AG Loftowe. Osoby, które chcą zapoznać się z całością oferty, zachęcamy do przejrzenia powyższej listy, w której znajdują się wszystkie kolekcje dostępne pod szyldem AG Grzejniki Design.

AG Grzejniki Design to nie tylko produkty wysokiej jakości

AG Grzejniki Design oprócz kaloryferów najwyższej klasy oferuje także fachową obsługę. Na profesjonalną pomoc można liczyć w każdej chwili — począwszy od doboru odpowiedniego modelu, poprzez jego montaż, a na serwisie i doradztwie kończąc.

Marka jest liderem w zakresie dystrybucji grzejników dostępnych "od ręki". Wszystko za sprawą stałego utrzymywania stanów magazynowych, jeśli chodzi o TOPowe produkty.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.