Menu

Grzejniki marki Kermi

Eksperci od grzejników są zgodni — kaloryfery ozdobne Kermi są jednymi z lepszych, jakie można spotkać na rynku grzewczym. Do produkcji poszczególnych modeli tej marki nie tylko wykorzystano najlepsze materiały, ale także innowacyjną technologię. Dzięki temu grzejniki dekoracyjne Kermi są jednymi z bardziej efektywnych na rynku. Warto mieć na uwadze, że tylko one wyposażone są w technologię Therm x2.

Grzejniki marki Kermi

Kermi — kompetentna marka, której można zaufać

Mówiąc o marce Kermi, należy skupić się nie tylko na grzejnikach dekoracyjnych, jakie oferuje, ale także na pozostałym asortymencie. Producent proponuje dodatkowo użytkownikom wysokiej jakości prysznice, dzięki czemu mogą oni stworzyć w łazience niepowtarzalny klimat.

Pionierskie i nowoczesne rozwiązania, jakie oferuje od prawie 60 lat sprawiły, że jest ceniony na rynku nie tylko przez Klientów, ale również przez ekspertów.

Kermi należy do grupy Arbonia AG, dzięki czemu stało się przedsiębiorstwem o międzynarodowym zasięgu. Dzięki temu rozwiązaniu zalicza się do liderów w zakresie techniki grzewczej i prysznicowej w całej Europie.

Kermi — jaki cel postawiła sobie marka?

Główna siedziba producenta mieści się w Dolnej Bawarii. Obecnie firma zatrudnia ok. 1300 pracowników i posiada dwa centra produkcyjne. Przedsiębiorstwo wyróżnia się na rynku wysokiej jakości produktami oraz zaawansowaną technologią. Nie bez znaczenia są tutaj także odpowiednio zmotywowani pracownicy oraz jasno określony cel, który jasno mówi o tym, że przedsiębiorstwo stawia na tworzenie innowacyjnych grzejników dekoracyjnych, które wyróżnia awangardowe wzornictwo oraz najwyższa jakość i funkcjonalność.

Wybierając dodatkowo prysznice marki, można stworzyć idealne warunki do kąpieli i odpoczynku po ciężkim dniu pracy. Nic zatem dziwnego, że od wielu lat produkty tej marki są nagradzane za wzornictwo również od partnerów z branży grzewczej.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.