Menu

Grzejniki marki Purmo

Grzejniki płytowe Purmo to rozwiązanie dla wymagających Klientów. Cechuje je niebanalna estetyka, dzięki czemu doskonale komponują się z pomieszczeniami, w których są montowane. Osoby, którym zależy na całkowicie gładką płytę, mogą wybierać spośród modeli Purmo Plan. Wysoka jakość produktów oraz ich kolor (w standardowym odcieniu są pomalowane na biało — RAL 9016) sprawiają, że są chętnie wybierane zarówno do nowych, jak i modernizowanych domów.

Grzejniki marki Purmo

Purmo — wysoka jakość to drugie imię marki

Standardy jakości to hasło klucz, którego każdy pracownik Purmo przestrzega z najwyższą starannością. Dzięki temu zarówno grzejniki płytowe, jak i obsługa Klienta, czy dbałość o partnerów i środowisko naturalne są na najwyższym poziomie.

Marka stara się na każdym etapie funkcjonowania przestrzegać norm jakościowych. Chcąc być najlepszą firmą w tym zakresie, właściciele wdrożyli w życie Zintegrowany System Zarządzania Jakością i Środowiskiem. Wspomniany system został oparty na normach jakości, które przyznane zostały przez British Standard Institution.

Marka Purmo dzięki przyjętym normom może działać procesowo, wg tzw. pętli Deminga, tj. zaplanuj-wykonaj, sprawdź-popraw.

Takie podejście pozwoliło właścicielom marki przeanalizować każdy poziom funkcjonowania firmy, ustalić poszczególne zależności, dzięki którym możliwa jest produkcja wysokiej jakości, innowacyjnych rozwiązań, które przypadną najbardziej wymagającym Klientom.

Purmo docenia opinie Klientów

Marka Purmo bardzo docenia opinie Klientów. Przekazane informacje są dla właścicieli, projektantów i inżynierów pracujących w tym miejscu bardzo ważne. Dzięki nim wiedzą, czy osiągnęli to, co jest dla nich najważniejsze, czyli zadowolenie Klienta.

Mając na uwadze, postawę producenta oraz wysoką jakość produktów, jakie oferuje, sklep AG Grzejniki Design wprowadził do oferty rozwiązania marki. 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.