Menu

Grzejniki marki Radox

Grzejniki marki Radox wykonane są z najwyższej jakości stali nierdzewnej, jaka dostępna jest na rynku, dzięki czemu są niezwykle wytrzymałe. Dzięki wykorzystanemu materiałowi kaloryfery ozdobne tej marki są nie tylko wytrzymałe, ponieważ stal nie rdzewieje, ale także niezwykle proste w utrzymaniu czystości.

Grzejniki marki Radox

Radox — marka, która daje Klientowi to, co ma najlepsze

Marka Radox w branży grzewczej po raz pierwszy pojawiła się w 1993 roku, kiery rozpoczęła produkcję grzejników łazienkowych. W pierwszych latach działalności skupiała się przede wszystkim na dostarczaniu produktów rodzimym, włoskim firmom. Widząc swój potencjał oraz to, jak rośnie popyt na wysokiej klasy, wydajne i przede wszystkim ładne grzejniki łazienkowe, marka postanowiła na własną rękę zająć się dystrybucją oferowanych rozwiązań. I tak w 2022 roku powstała grupa RADOX, która od tej pory z roli dostawcy przechodzi na rolę producenta. Jest to nowy rozdział dla marki, która w tym momencie rozpoczyna produkcję najczęściej wybieranych produktów, którymi są grzejniki dekoracyjne, pokojowe i łazienkowe. Produkty firmy można znaleźć pod ich własną marką — Radox Radiators.

Wybitni specjaliści w szeregach marki Radox

Powiększenie zakresu działalności spowodowało, że konieczne były zmiany w strukturach oraz poczynienie inwestycji. Marka jednak już wtedy współpracowała z wybitnymi specjalistami z branży HVAC, dzięki czemu od razu mogła rozpocząć zarówno dystrybucję, jak i reklamę swojego asortymentu. Zaproponowane Klientom rozwiązania, dzięki ekskluzywnemu wzornictwu, szerokich możliwościach wyboru spośród dużej gamy produktowej oraz najwyższej jakości od razu spotkały się z uznaniem i do dnia dzisiejszego są jedynymi z najchętniej wybieranych grzejników dekoracyjnych i łazienkowych.

Mając to na uwadze, AG Grzejniki Design jako sklep, który ceni sobie opinię Klientów, przygotowaliśmy dla Państwa kolekcje Radox, z której można wybrać najlepsze dostępne na rynku kaloryfery łazienkowe i ozdobne. Zachęcamy do zapoznania się z całościową ofertą, która w przypadku marki Radoź jest niezwykle bogata.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.