Menu

Zawory do grzejników dostępne "od ręki"

 • Zawory RX-1 zestaw regulacyjny kątowy
  Zawory RX-1 zestaw regulacyjny kątowyChoć każdy z nas skupia swoją uwagę na grzejnikach, które chce zamontować w swoim domu, prawda jest taka, że do ich prawidłowego działania potrzebne są określone akcesoria. Mając na uwadze, że nie wszyscy o tym wiedzą, proponujemy dziś Państwu niejeden RX-1 zestaw regulacyjny kątowy, który sprawi, że każdy grzejnik, bez względu na producenta będzie działał bez zarzutu.

  Gdzie sprawdzą się oferowane zestawy?

  Zastanawiasz się, czy prezentowane zestawy sprawdzą się przy wybranych przez Ciebie kaloryferach? Zapewniamy Cię, że tak. Można je instalować we wszystkich kaloryferach podłączonych do dwururowych instalacji centralnego ogrzewania. Wszystkie zestawy składają się z zaworów odcinających, termostatycznych albo regulacyjnych. Dzięki nim z powodzeniem będziesz mógł regulować przepływ wody do kaloryfera, a co oznacza pełną kontrolę nad instalacją i ciepłem docierającym do domu.
  Jeżeli nie wiesz, który zestaw będzie dla Ciebie idealny, skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy z pewnością udzielą Ci szczegółowych informacji na temat RX-1 zestawów regulacyjnych kątowych.

  więcej >>>
 • Zawory RX-9 zestaw zespolony termostatyczny
  Zawory RX-9 zestaw zespolony termostatycznyZawór to jeden z nieodłącznych elementów każdego grzejnika, o którym nie można zapominać. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, jak istotnym elementem jest ta część. Mając to na uwadze, w poniższej kategorii chcemy zaproponować Państwu najwyższej jakości produkty, które sprawią, że każdy kaloryfer - dekoracyjny, łazienkowy czy stylizowany przez wiele lat będzie ogrzewał Wasze domy i mieszkania.
  RX-9 zestaw zespolony termostatyczny to rozwiązanie, które sprawdzi się w większości grzejnikach dostępnych obecnie na rynku, których rozstaw wynosi 50 mm. Decydując się na niego można mieć pewność, że stanie się idealnym uzupełnieniem kaloryfera.

  Atrakcyjna cena

  Decydując się na jeden z poniższych zestawów użytkownik może mieć pewność, że nie tylko zaoszczędzi, ponieważ wszystkie produkty dostępne są w atrakcyjnych cenach, ale także otrzyma zamówiony element „od ręki”. Co więcej, warto mieć na uwadze, że oferowane przez AG Grzejniki Design zawory sprawią, że cała instalacja będzie działała bez zarzutu przez wiele lat.

  Bogata gama kolorystyczna

  RX-9 zestaw zespolony termostatyczny dostępny jest w różnych kolorach, co znacznie ułatwi dobór elementu do posiadanego grzejnika. Najwyższa jakość wykonania to jego znak rozpoznawczy. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat któregoś produktu, zachęcamy Państwa do kontaktu. Nasi specjaliści z pewnością rozwieją wszelkie wątpliwości.

  więcej >>>
 • Zawory RX-11 zestaw termostatyczny osiowy
  Zawory RX-11 zestaw termostatyczny osiowyNiezawodny, oszczędny i pasujący praktycznie do każdego grzejnika dostępnego na rynku. Właśnie taki jest RX-11 zestaw termostatyczny osiowy, który proponujemy Państwu w poniższej kategorii.
  Proponowane tutaj zawory i głowice termostatyczne pozwalają automatycznie regulować temperaturę we wnętrzu. Dzięki temu każdy użytkownik może liczyć na komfort użytkowania danego pomieszczenia, a także na niższe rachunki za ogrzewanie. Istotne jest, że nasze propozycje w porównaniu do starszych modeli, potrafią dać oszczędności energii na poziomie nawet 20%.

  Pasują do wielu grzejników dostępnych na rynku i są dostępne „od ręki”

  Decydując się na RX-11 zestaw termostatyczny osiowy mogą mieć Państwo pewność, że będzie pasował praktycznie do każdego kaloryfera dostępnego na rynku. Co więcej, produkty są dostępne „od ręki”, dzięki czemu możliwy będzie natychmiastowy montaż lub wymiana elementu. Warto również mieć na uwadze, że proponujemy asortyment wysokiej jakości, w atrakcyjnych cenach.
  Jeżeli obawiają się Państwo, że wybierzecie model niepasujący do Waszego kaloryfera i przyłączy, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Z pewnością rozwieją wątpliwości i pomogą dokonać słusznych zakupów.

  więcej >>>
Każdy dom powinien być ciepły i przytulny. Aby tak się stało, warto wykorzystać w każdym pomieszczeniu grzejniki dekoracyjne, które nie tylko sprawią, że temperatura otoczenia będzie dopasowana do preferencji użytkowników, ale także staną się 100% ozdobą.
Choć grzejniki są pierwszym elementem, o którym myślimy kiedy mówi się o ogrzewaniu, istnieją części, bez których nie są w stanie istnieć i pracować bez zarzutu. Mając to na uwadze, jako autoryzowany dystrybutor rozwiązań związanych z ogrzewaniem proponujemy Państwu zawory do grzejników najwyższej jakości. Wspomniany element jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania każdego kaloryfera.

Funkcjonalne ogrzewanie to nie tylko piec i kaloryfery

Aby ogrzewanie działało prawidłowo, należy wyposażyć je w wiele elementów, które montuje się razem z kaloryferami. Zawory do grzejników, które znajdziecie Państwo poniżej to wysokiej jakości produkty dostępne w przystępnych cenach. Dzięki nim instalacja grzewcza będzie działała bez zarzutu. Warto mieć na uwadze, że nowoczesne rozwiązania, jakie zastosowano w poszczególnym asortymencie sprawiają, że prezentowane modele pozwalają na oszczędność energii na poziomie do 20%. Zróżnicowana gama kolorystyczna pozwala na to, aby każdy użytkownik dobrał zawory idealnie pasujące barwą do kaloryfera. Wysoka jakość materiałów zastosowanych do ich produkcji sprawia, że zawory będą pracowały bez zarzutu przez wiele lat.