Menu

Grzejniki marki Raychem

Samoregulujące przewody grzejne to produkt, który cieszy się coraz większą popularnością. Te, które wyszły pod szyldem Raychem to wyjątkowe rozwiązania, które są w stanie dostarczyć dokładnie tyle ciepła, ile w danym miejscu jest potrzebne. Ciekawe jest to, że prezentowane przewody można ze sobą krzyżować bez obaw, że się przegrzeją. Co więcej, mogą być także przycinane do pożądanej długości, dzięki czemu są nie tylko wydajne, ale także uniwersalne.

Grzejniki marki Raychem

Marka Raychem — jeden z przedstawicieli amerykańskiego przedsiębiorcy godny uwagi

Marka Raychem jest częścią amerykańskiego koncernu nVent RAYCHEM, który dostarcza efektywne elektryczne systemy grzewcze dla budownictwa, przemysły, medycyny, telekomunikacji oraz pozostałych sektorów OEM.

Marka jako pierwsza, już w latach 70. XX wieku, wprowadziła na rynek technologię samoregulacji. W ofercie można znaleźć wiele elektrycznych rozwiązań grzewczych, w skład których wchodzą urządzenia chroniące przed zamarzaniem rurociągów, rynien i dachów, a także utrzymania odpowiedniej temperatury ciepłej wody użytkowej oraz temperatur procesowych. Asortyment marki obejmuje także rozwiązania pozwalające ogrzać powierzchnie zewnętrzne oraz stworzyć efektywne i trwałe ogrzewanie podłogowe.

Doświadczona marka, która jest liderem na rynku ogrzewania elektrycznego

Marka Raychem od ponad 40 lat oferuje klientom rozwiązania samoregulujące. Pracownicy przedsiębiorstwa posiadają nie tylko niezbędną wiedzę, ale także doświadczenie, dzięki którym możliwa jest produkcja najlepszych rozwiązań na rynku. Dzięki nim firma stała się marką wiodącą na rynku ogrzewania elektrycznego.

Każdy, kto wybierze elektryczny system grzewczy marki Raychem może liczyć na komfortowe i bezpieczne systemy grzewcze, które można stworzyć zarówno w budownictwie komercyjnym, jak i mieszkaniowym. Proponowane tutaj rozwiązania doskonale sprawdzą się zarówno w obiektach remontowanych, jak i nowych.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.