Menu

Grzejniki marki Pmh Invest

Grzejniki dekoracyjne marki Pmh Invest to rozwiązania niezwykle funkcjonalne, które mogą pracować w cyklu mieszanym, co oznacza, że mogą pracować zarówno dzięki centralnemu ogrzewaniu, jak i grzałce elektrycznej. Kolejną zaletą proponowanych rozwiązań jest ich rzucająca się w oczy elegancja oraz najwyższa jakość wykonania. Poszczególne modele doskonale sprawdzą się zarówno w kuchni, łazience, jak i korytarzu.

Grzejniki marki Pmh Invest

P.M.H. Invest — rodzinna firma z tradycjami

P.M.H. Invest & Trade s.r.o. to firma rodzinna, która powstała w grudniu 1991 roku. Od początków istnienia jej siedziba znajduje się w tym samym miejscu — Czeskim Krumlowie (Czechy).

Produkcją grzejników łazienkowych marka zajęła się dopiero w 1999 roku. Na przestrzeni lat proces produkcyjny był ciągle ulepszany, a portfolio wzbogacane o kolejne modele, które po dziś dzień są cenione przez użytkowników. Największe atuty, za jakie cenione są łazienkowe grzejniki dekoracyjne Pmh Invest to przede wszystkim wysoka jakość oraz niebanalny design. Popularność tych rozwiązań sprawiła, że marka tworzy kaloryfery nie tylko na rodzimy, czeski rynek, ale także eksportuje sporą ilość produktów do krajów Unii Europejskiej oraz Kanady.

P.M.H. Invest - główne założenia

Marka P.M.H. Invest kładzie ogromny nacisk na ochronę środowiska. W związku z tym stara się małymi kroczkami iść w kierunku, który pozwoli chronić naszą planetę. W 2020 roku przedsiębiorstwo zmieniło opakowania, w jakie pakowane są grzejniki łazienkowe. Obecnie Klienci mogą liczyć na bardziej ekologiczne paczki, które zawierają znacznie mniej plastiku — zarówno jeśli chodzi o samo opakowanie, jak i taśmy wykorzystywane do jego zabezpieczenia.

Kolejnym krokiem w kierunku ekologii był zakup samochodu elektrycznego, którym władze firmy pokonują krótkie trasy związane z podróżami biznesowymi. Jak zatem widać — nowoczesna technologia nie jest obca firmie. Co więcej, marka sukcesywnie w nią inwestuje, nie tylko jeśli chodzi o samą produkcję grzejników, ale także znaczne zmniejszenie śladu węglowego.

Mając na uwadze starania marki w zakresie ekologii, postawiliśmy na jej rozwiązania.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.