Menu

Grzejniki marki Brugman

Grzejniki marki BRUGMAN produkowane są z największą starannością. Dzięki w pełni zautomatyzowanym liniom produkcyjnym oraz stałej kontroli jakości każdego procesu producent może zapewnić użytkowników, że otrzymują towar najwyższej jakości. Do tworzenia poszczególnych modeli wykorzystywana jest blacha stalowa najwyższej jakości, co sprawia, że produkty są trwałe i wydajne.

Grzejniki marki Brugman

Brugman — marka z tradycjami

Firma Brugman została założona w latach 60. XX wieku w Holandii. Jej właściciel — Hans Brugman Sr. był pasjonatem jazdy konnej oraz laureatem wielu turniejów. Początkowo działalność marki opierała się na wydobyciu gazu. Równocześnie władze firmy zadecydowały o budowie fabryki w Tubbergen. Z czasem postawiono na produkcję grzejników dekoracyjnych. Ich popularność sprawiła, że przedsiębiorstwo stało się jedną z największych w Europie fabryką produkującą stalowe grzejniki.

Pierwszymi kaloryferami, jakie wyszły z taśmy produkcyjnej marki, były kaloryfery kolumnowe. Dopiero prawie po 10 latach działalności, w 1968 roku marka po raz pierwszy przedstawiła swoim Klientom grzejniki płytowe. Był to przełomowy moment, dzięki któremu firma Brugman stawała się powoli potentatem na rynku. Odniesiony sukces przerodził się w rozbudowę imperium grzejnikowego. Właściciele powoli zaczęli rozbudowywać fabrykę i automatyzować linie produkcyjne.

Rozwój marki Brugman sprawił, że z czasem otworzono kolejne oddziały na terenie Europy, które znajdują się obecnie w Danii, Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii, a także w Polsce. Obecnie, po wielu reformach, firma należy do firmy VASCO Group (belgijskiej fabryki grzejników dekoracyjnych), której właścicielem i założycielem jest Joe Veassen — wieloletni lider branży metalurgicznej.

Zróżnicowana oferta produktowa sprawia, że każdy Klient jest w stanie znaleźć grzejniki dekoracyjne idealnie dopasowane do swoich potrzeb. AG Grzejniki Design w swoim sklepie proponuje następujące serie produktów marki Brugman: Kompakt, VK-Universal, Piano. Proponowane wyżej grzejniki dekoracyjne spełnią oczekiwania najbardziej wymagających Klientów oraz sprawdzą się w każdym typie wnętrza. Są to kaloryfery ozdobne o różnorakim wyglądzie oraz właściwościach — zaczynając od panelowych, poprzez konwektorowe, a kończąc na ekskluzywnych kaloryferach ozdobnych.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.