Menu

Grzejniki dekoracyjne pokojowe Żeliwne Retro

  • Grzejniki żeliwne AG Konstancja
    Grzejniki żeliwne AG Konstancja AG Grzejniki Design Konstancja - najpopularniejszy grzejnik żeliwny na rynku !!! Grzejnik ten jest reprodukcją z roku 1920 , oprócz dużej wydajności cieplnej charakteryzuje się stylowym nostalgicznym wzorem z drobnymi ornamentami . Grzejnik może być skonfigurowany z dowolnej liczby elementów . Dostępne wysokości 470, 770 mm. Standardowy kolor Epoxy Grey więcej >>>
  • Grzejniki żeliwne AG Gustav
    Grzejniki żeliwne AG Gustav AG Grzejniki Design Gustav - jeden z najpopularniejszych grzejników żeliwnych na rynku !!! Grzejnik żeliwny Gustav jest atrakcją dla miłośników klasycznego designu .Ze względu na wyraźne proste linie żeliwa model z serii Gustav nada każdemu pomieszczeniu niepowtarzalną nostalgiczną atmosferę . Dostępny w wersji stojącej  wyskość 680mm i wiszącej 730mm . Grzejnik może być skonfigurowany z dowolnej liczby elementów . Standardowy kolor Epoxy Grey więcej >>>
  • Grzejniki żeliwne AG Epoca
    Grzejniki żeliwne AG Epoca AG Grzejniki Design Epoca AG Epoca jest żeliwnym grzejnikiem stylizowanym na początek XIX wieku. Stosowany w budownictwie z z tego okresu dodaje pomieszczeniom klasyczny wygląd i przywraca zarówno ciepło jak i design. Dowolność sposobu podłączenia grzejnika do istniejącej już instalacji grzewczej pozwala na stosowanie w domach, kawiarniach, restauracjach, saunach, łazienkach. Grzejniki z tej serii maja wysoką jakość wykonania oraz długą żywotność.. więcej >>>
  • Grzejniki żeliwne AG August

Grzejniki żeliwne retro oferowane przez AG Grzejniki Design to wysokiej klasy produkty zapewniające komfort cieplny i walory estetyczne w każdym wnętrzu. Struktura grzejników żeliwnych retro nadaje pomieszczeniom wyjątkowego charakteru, czyniąc je jeszcze piękniejszymi i stylowymi.

Grzejniki żeliwne retro stanowią ważne miejsce w ofercie AG Grzejniki Design. Zaprojektowane są z myślą o Klientach ceniących klasyczny design i poszukujących pięknych przedmiotów oraz dodatków o ponadczasowej formie. Grzejniki żeliwne retro wyposażone są w ozdobne pokrętła i zawory, a to sprawia, że klasyczny styl nabiera wyjątkowego znaczenia i staje się jeszcze bardziej pożądany.

Ozdobne grzejniki żeliwne retro to urządzenia grzewcze o najwyższej klasie i jakości zarówno pod względem technicznym, jak i estetycznym. Odznaczają się ponadprzeciętną trwałością, dlatego też grzejniki żeliwne retro z powodzeniem będą służyć, a także cieszyć swym wyglądem przez wiele lat. Dzięki nawiązaniu do klasycznych motywów zdobniczych oferowane przez AG Grzejniki Design grzejniki żeliwne retro doskonale współgrają nie tylko z zabytkowymi wnętrzami, ale także z nowoczesną oprawą wybranych stref mieszkalnych.

Grzejniki żeliwne retro to idealne rozwiązanie grzewcze, które z powodzeniem sprawdzi się w klasycznych wnętrzach, zapewniając komfort termiczny w pomieszczeniach. Grzejnik żeliwny retro będzie stanowił dopełnienie wybranej stylistyki, zarówno mebli, jak i innych elementów dekoracyjnych. Salon czy łazienka, w których zainstalujemy grzejnik żeliwny retro, będzie ekskluzywną i luksusową przestrzenią w każdym domu oraz mieszkaniu.

Żeliwne grzejniki ozdobne w stylu retro do jakich wnętrz?

Osobliwy kształt grzejników żeliwnych retro pozwala na dopasowanie kaloryfera także do awangardowych wnętrz. Grzejniki żeliwne retro będą znakomitą ozdobą salonu, gabinetu, czy domowej biblioteki. Oryginalna forma grzejników żeliwnych retro sprawia, że są one coraz chętniej wybierane jako element aranżacyjny. Piękne i stylowe grzejniki żeliwne retro nie tylko ogrzeją wnętrza, ale także wypełnią i podkreślą stylistykę pomieszczeń oraz wyrafinowany design.

Grzejniki żeliwne retro charakteryzują się wysoką sprawnością, łącząc w sobie zalety grzejników stalowych i aluminiowych. Grzejniki żeliwne retro wyróżniają się dużą sprawnością przy niskich temperaturach zasilania (ok. 45-50°C) i wygodną konstrukcją do czyszczenia.

Niska temperatura pracy wodnej instalacji centralnego ogrzewania sprawia, że ozdobne grzejniki żeliwne retro zapobiegają przypiekaniu kurzu, nadmiernej jonizacji powietrza i jego przesuszania. Co ważne, grzejniki żeliwne retro nie powodują zabrudzenia ścian, jak i całych pomieszczeń.

Grzejniki żeliwne retro oferowane przez AG Grzejniki Design zapewniają maksymalną wydajności cieplną oraz pozwalają na oszczędność znacznej ilości energii, dzięki bardzo ograniczonej zawartości wody i małej bezwładności cieplnej. Grzejniki żeliwne retro dłużej reagują na zmiany temperatury – powoli nagrzewają się i długo utrzymują ciepło.

W ofercie AG Grzejniki Design znajdują się estetyczne, bardzo trwałe, odporne na korozję i stabilne grzejniki żeliwne retro, które cechują się elegancką stylistyką. Dostępne są modele o różnych wzorach oraz wielkościach. Z łatwością każdy Klient dopasuje grzejniki żeliwne retro do swoich wnętrz oraz dobierze moc grzewczą do wymaganej powierzchni pomieszczenia. Eksperci AG Grzejniki Design dobiorą grzejniki żeliwne retro zgodnie z wymaganiami i potrzebami Klientów.

Grzejniki żeliwne retro oferowane przez AG Grzejniki Design mają na celu nie tylko ogrzewać pomieszczenia, ale również swoim wyglądem wypełniać i podkreślać wysublimowany smak oraz styl wnętrz domów i mieszkań.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.