Menu

Grzejniki pokojowe w kolorze grafit / antracyt

Opcje filtru  
cena
Ilość dostępnych
producent  
Szerokość
Wysokość
Głębokość
Moc (75/65/20)
Moc (70/55/20)
Moc (55/45/20)
Kolor / Wykończenie 
Podłączenie 
Na tej stronie 1 - 36 z 49 produktów
Antracyt i grafit to kolor coraz bardziej doceniany przez estetów. Nic zatem dziwnego, że grzejniki dekoracyjne w tym wybarwieniu są wprost rozchwytywane. Mając to na uwadze przygotowaliśmy ofertę kaloryferów od najlepszych producentów na rynku, które pozwolą stworzyć niepowtarzalne i eleganckie wnętrze. Czego spodziewać się po poniższych grzejnikach?

Zarówno pionowe jak i poziome

Przyglądając się naszej ofercie nie sposób nie zauważyć, że można znaleźć w niej zarówno grzejniki dekoracyjne poziome, jak i pionowe. Staramy się bowiem, aby każdy Klient mógł znaleźć produkt w 100% dopasowany do swoich potrzeb. A jeśli o nich mowa, należy mieć na uwadze, że prezentowane tutaj modele są dostępne „od ręki”, dzięki czemu w krótkim czasie można je wykorzystać w remontowanym lub wykańczanym mieszkaniu.
Bez względu na układ dostępnych tutaj kaloryferów, wszystkie mogą stać się elementem dekoracyjnym wnętrza. Różne rozmiary produktów sprawiają, że jesteście w stanie dobrać produkt, który idealnie będzie pasował do wielkości pomieszczenia. Co więcej, warto zwrócić także uwagę na wysoką moc grzewczą każdego elementu grzewczego, dzięki której w mieszkaniu zawsze będzie panowało przyjemne ciepło.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.