Menu

Grzejniki marki Verano

Grzejniki marki Verano to innowacyjne systemu kaloryferów kanałowych, stojących oraz naściennych, w skład których wchodzą także klimakonwektory. Zarówno budowa, jak i działanie każdego produktu oparto na oryginalnych badaniach, jakie przedsiębiorstwo przeprowadziło, by dać swoim Klientom najlepsze rozwiązania. Wspomniane testy zakończono przyznaniem marce patentu na oferowane produkty.

Grzejniki marki Verano

Verano - marka, która zadziwia

Verano Global Sp. z o.o. to producent ceniony na rynku. Dzięki uzyskanemu patentowi proponuje swoim Klientom grzejniki kanałowe, naścienne i stojące, które sprawdzają się zarówno w historycznych i stylowych wnętrzach, jak i projektach, które dopasowane są stylem architektonicznym do XXI wieku. Jak zatem widać — producent nie zamyka się na jedną grupę docelową i chce, aby każdy, komu zależy na wysokiej klasie kaloryferach, mógł otrzymać najlepsze rozwiązania.

Marka, która chce zdobyć pozycję lidera na rynku

Każde działanie marki VASCO nakierowane jest nie tylko na dobro Klienta, ale także osobisty rozwój marki. Głównym celem przedsiębiorstwa jest bowiem zaopatrzenie Klientów w najlepsze na rynku rozwiązania grzewcze oraz zdobycie pozycji lidera w zakresie innowacyjnego ogrzewania pomieszczeń.

Marka przyjazna środowisku naturalnemu

Verano to producent, który dużą uwagę zwraca na ochronę środowiska naturalnego. Władze dokładają wszelkich starań, aby proces produkcyjny był w pełni ekologiczny i co równie ważne, by wychodzące z linii produkcyjnej kaloryfery kanałowe sprawiały, że ogrzewanie w domu będzie energooszczędne i efektywne. To ostatnie poparto nadaniami, które pokazały, że wybór grzejników tego producenta przynosi nawet do 20% oszczędności na ogrzewaniu. Zdecydowanie ma to ogromny wpływ na emisję gazów oraz ochronę środowiska naturalnego.

AG Grzejniki Design wyznając podobne zasady, w swojej ofercie proponuje rozwiązania marki Verano. Bogata oferta produktowa z pewnością pozwoli Pańśtwu wybrać grzejniki kanałowe, naścienne lub stojące, które w 100% spełnią Wasze oczekiwania, a także będą dobrze wyglądać we wnętrzach, w jakich zostaną zamontowane.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.