Menu

Grzejniki marki Komex

Grzejniki dekoracyjne i łazienkowe marki Komex to rozwiązania, które cenione są na rynku za innowacyjną i oryginalną stylistykę, a także bogatą ofertę asortymentu uzupełniającego. Nowoczesna technologia oraz najwyższej klasy materiały pozwoliły stworzyć kaloryfery ozdobne, które są wydajne i ładne, dzięki czemu nie tylko grzeją, ale także zdobią pomieszczenia, w których się znajdują.

Grzejniki marki Komex

Komex — marka, której zaufali Klienci

Firma Komex pojawiła się na rynku w 1997 roku. Od początku marka działała w taki sposób, aby zdobyć zaufanie Klientów i stać się jednym z najbardziej cenionych i znanych producentów eleganckich i stylowych grzejników łazienkowych i grzejników dekoracyjnych.

Wieloletnie doświadczenie marki oraz innowacyjne rozwiązania technologiczne, jaki stosuje, pozwoliły na to, aby stworzyć kaloryfery ozdobne dopasowane do potrzeb najbardziej wymagających Klientów.

Na uwagę zasługuje fakt, że właściciele marki stawiają nie tylko na nowoczesną technologię, ale także na wiedzę zespołu, dzięki czemu producent tworzy bogaty i różnorodny asortyment, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Decydując się na rozwiązania oferowane przez AG Grzejniki Design, możesz liczyć na grzejniki dekoracyjne, łazienkowe, panelowe, elektryczne, czy wykonane ze stali nierdzewnej pokrytej chromem lub patyną. Każdy kaloryfer pozwoli cechuje wysoka jakość wykonania oraz nowoczesna stylistyka. Nie bez znaczenia jest także bogata kolorystyka, która sprawia, że każdy użytkownik jest w stanie wyposażyć wnętrze w produkt pasujący do aranżacji.

Marka, chcąc dać użytkownikom najlepsze rozwiązania, proponuje rozwiązania, które pokryte są lakierami proszkowymi najwyższej jakości. Ciekawe dla użytkowników może być to, że Komex jest jedyną marką, która stosuje specjalne powłoki lakiernicze, które imitują drewno, marmur, czy inne oryginalne wzory, które sprawiają, że grzejnik idealnie wpasowuje się w wystrój wnętrza.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.