Menu

Grzejniki marki Irsap

Ozdoba w stylu retro i skuteczny system grzewczy w jednym — takie są grzejniki marki Irsap, dostępne w naszej ofercie w większości "od ręki". Proponowane rozwiązania nie tylko ogrzewają wnętrza, w których się znajdują, ale także zdobią je. Jest to znak rozpoznawczy włoskich kaloryferów ozdobnych marki Irsap.

Grzejniki marki Irsap

Irsap — marka, która dba o każdy szczegół

Decydując się na rozwiązania marki Irsap, Klient może liczyć na grzejniki dekoracyjne najwyższej jakości. Właściciele przedsiębiorstwa zadbali o to, żeby użyta do produkcji stal pochodziła z najlepszych źródeł. Tylko wtedy byli pewni, że oferują produkty najwyższej jakości, które przewodzą ciepło w bezpieczny dla użytkownika i wydajny sposób. Co więcej, znacznie zmniejszyli wagę kaloryferów, dzięki czemu nie obciążają one ścian.

Krótka historia marki Irsap

Marka Irsap powstała w latach dokładnie w 1963 roku, rozpoczynając swoją działalność od tworzenia kaloryferów ze stali tłoczonej. Trzy lata później po raz pierwszy wyprodukowano flagowy obecnie kaloryfer tego producenta — TESI, który był grzejnikiem cylindrycznym, jakiego nie znano do tej pory na włoskim rynku.

Kolejnym produktem, który trafił do sprzedaży był IRSOL, czyli kaloryfer współpracujący z instalacjami słonecznymi. Pierwszy model tego rozwiązania powstał w 1978, a już 3 lata później, producent pokusił się o kolejną nowość, która z entuzjazmem została przyjęta przez Klientów. Był to innowacyjny grzejnik łazienkowy, który nie tylko ogrzewał pomieszczenie, ale także suszył mokre ręczniki. NOVO, bo tak nazywał się ten model, jak i pozostałe grzejniki, które wyszły pod szyldem producenta, rozpoczęły okres nowatorskiego spojrzenia na grzejnik. Od momentu, kiedy marka Irsap wprowadziła swój pierwszy kaloryfer ozdobny, na rynku grzewczym zmieniło się postrzeganie tego elementu wyposażenia domu. Od tej pory nie był już tylko urządzeniem, które ogrzewa pomieszczenie, ale także stał się jego ozdobą.

Irsap w Grupie — co warto wiedzieć?

Grupa Irsap jest obecnie jedną z największych włoskich grup oraz propagatorem w sektorze ogrzewania i chłodzenia nie tylko we Włoszech, ale także na terenie Europy. Grupa od początków istnienia stawia sobie za cel przekładanie przekazanej wiedzy na tworzenie innowacyjnych produktów, które podbiją branżę grzewczą i klimatyzacyjną. Jak do tej pory, założenia te udaje jej się zrealizować w 100%.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.