Menu

Aluminiowe grzejniki marki Alukal

Dzięki starannemu doborowi materiałów, z których wykonano poszczególne modele oraz dobrze dobranemu procesowi produkcji użytkownik otrzymuje lekkie, oraz perfekcyjnie gładkie kaloryfery ozdobne, które nie tylko doskonale dogrzewają pomieszczenie, ale także zdobią je.

Aluminiowe grzejniki marki Alukal

Alukal - kilka słów o historii marki

Marka Alukal powstała z myślą o tworzeniu grzejników, które będą nowoczesne, eleganckie i innowacyjne, a jednocześnie zachowają optymalne wartości grzewcze. Historia powstania grzejników aluminiowych marki Alukal sięga 1979 roku, kiedy założyciele spółki ALUKAL Radiators rozpoczęli produkcję kaloryferów z wytłaczanego aluminium. Od tego czasu prowadzono ciągłe badania i udoskonalano technologię, dzięki czemu uzyskano grzejniki dekoracyjne o niskiej masie, ale wysokiej wydajności termicznej. Produkcję wspomnianych wyżej modeli rozpoczęto we Włoszech, w 1979 roku, jednak w 1994 roku przeniesiono ją do Chorwacji.

Na uwagę zasługuje fakt, że producent — marka Alukal posiada certyfikaty CE, ISO 9001 oraz EN-442. Może także pochwalić się rozmaitymi certyfikatami, które wystawiane są dla produktów w krajach, w których są one dystrybuowane.

Dlaczego marka Alukal jest godna uwagi?

Od początków swojego istnienia producent dokłada wszelkich starań, aby trafiające do sprzedaży aluminiowe grzejniki dekoracyjne były wykonane z najwyższej jakości materiałów, które są specjalnie selekcjonowane. Przyglądając się liniom produktowym dostępnym w AG Grzejniki Design — można stwierdzić z całą pewnością, że jest to w 100% prawda. Dzięki wysokiej jakości wykonania, prezentowane grzejniki dekoracyjne aluminiowe marki Alukal szturmem podbiły polski i europejski rynek grzewczy, spełniając tym samym oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Producent zadbał o to, aby ich znakiem rozpoznawczym był nie tylko niebanalny design, ale przede wszystkim wysoka wytrzymałość oraz odporność na korozję. Czy mu to się udało? Z pewnością tak! Nie ryzykuj zatem i wybierz produkty Alukal, a przez wiele lat będziesz cieszył się bezproblemowymi grzejnikami.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.