Menu

Grzejniki marki Jaga

Grzejniki Jaga to rozwiązania przemyślane i nowoczesne, które od pierwszych chwil istnienia wpisywały się w nowoczesne niskotemperaturowe instalacje grzewcze. Prezentowane w naszej ofercie produkty cechuje precyzja wykonania, wysoka wydajność oraz niespotykana w innych modelach dynamika działania.

Grzejniki marki Jaga

Jaga — producent myślący przyszłościowo

Marka Jaga pojawiła się na rynku po raz pierwszy w 1962 roku. Od początków istnienia oferowała grzejniki hybrydowe, które pozwalają na bezproblemowe ogrzewanie pomieszczeń, nawet jeśli temperatura zasilania jest niezwykle niska. Warto mieć na uwadze, że producentowi zależało na tym, aby oferowane przez niego produkty mogły nie tylko ogrzać, ale także chłodzić pomieszczenia. Tak właśnie powstały hybrydy, które zapewniają energooszczędne, pasywne chłodzenie, jeśli połączy się je z dowolną pompą ciepła, która jest w stanie dostarczyć wodę chłodzącą.

JAGA w liczbach

Od daty powstania przedsiębiorstwa do dnia dzisiejszego, firma bardzo się rozrosła. Obecnie zatrudnia około 600 osób, a jej obroty to około 100 mln Euro, które pochodzą z głównych 30 krajów, w których marka dystrybuuje swoje kaloryfery hybrydowe.

Jeśli chodzi o tworzenie poszczególnych rozwiązań, sama powierzchnia hal produkcyjnych wynosi 45 tys. m2. W miejscach tych tworzy się rocznie łącznie 350 tys. grzejników Low-H20 oraz 100 tys. grzejników dekoracyjnych.

Coraz więcej osób stawia na nowoczesne i energooszczędne rozwiązania, dlatego AG Grzejniki Design chcąc dać swoim Klientom najlepsze rozwiązania, proponuje grzejniki dekoracyjne z kolekcji JAGA.

Decydując się na którykolwiek z produktów z wymienionych kolekcji, użytkownik może liczyć na świeże i nowatorskie spojrzenie na urządzenia grzewcze, które wyróżniają się na rynku indywidualnym charakterem oraz wysoką jakością wykonania. Właściciele marki dołożyli wszelkich starań, aby surowce, z których tworzą kaloryfery ozdobne i hybrydowe pochodziły z jak najlepszych źródeł.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.