Menu

Grzejniki dekoracyjne pokojowe Szklane

Szklane grzejniki dekoracyjne to propozycja dla osób nowoczesnych i oryginalnych.

Grzejnik Nova Glass Lux można spersonalizować, nadając mu niepowtarzalny wygląd poprzez własne zdjęcie lub grafikę.Pozostałe grzejniki dostępne są natomiast w olbrzymiej gamie kolorów, ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia.

Grzejniki szklane to pomysł na oryginalne i nowoczesne dopełnienie wnętrza. Wybrane modele można dowolnie personalizować, zamieniając je w lustro lub dekoracyjny i wyróżniający się element na ścianie salonu.

Grzejniki szklane, które optycznie powiększą wnętrze

Grzejniki szklane to nie tylko eleganckie urządzenia codziennego użytku, ale innowacyjne podejście do designu i wzornictwa przemysłowego. Zostały stworzone z myślą, aby dopełniały dowolną przestrzeń. Aranżując wnętrze, nie musimy się martwić, gdzie ukryć urządzenie. Powinniśmy się zastanowić, jak je odpowiednio wyeksponować. 

Grzejniki szklane o jednolitej tafli i kwadratowych rogach dają wiele możliwości wzmocnienia stylu. Modele z lustrzaną powłoką mogą z powodzeniem zastąpić duże lustro w łazience, holu czy salonie. W ten sposób nie tylko optycznie powiększamy przestrzeń, ale jednocześnie zyskujemy miejsce w niewielkich pomieszczeniach - jedno urządzenie zastępuje dwa klasyczne elementy wystroju, podkreślając elegancki charakter, ergonomię wnętrza i minimalistyczny design.

Postaw na kolor lub wybierz własną grafikę

Grzejniki szklane, wykonane ze szkła hartowanego, dostępne są także w ciekawych i zaskakujących wersjach kolorystycznych. To propozycja dla tych, którzy lubią wyraziste akcenty, nadające przestrzeni unikalnego charakteru. Intensywna fuksja z pewnością przykuje wzrok naszych gości, a lustrzana tafla w kolorze złotego brązu stanie się eleganckim wykończeniem klasycznego salonu. 

Wybrane modele grzejników szklanych dają też możliwość personalizacji. Powłoka może zostać pokryta jednym z gotowych wzorów lub wybraną przez nas własną grafiką - w tym przypadku ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Każdy z poniższych modeli jest do obejrzenia na ekspozycjach w salonach sprzedaży AG Grzejniki Design

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.