Menu

Grzejniki marki Sunerzha

Unikatowe kolory oraz wysokiej jakości stal nierdzewna, z której produkowane są grzejniki marki Sunerzha sprawiają, że są wyjątkowe pod względem budowy, ale także odzwierciedlenia indywidualnego stylu wnętrza. To, że są trwałe i wyjątkowe podkreśla 10-letnia gwarancja, jakiej producent udziela na bezawaryjne użytkowanie tych pięknych i wydajnych kaloryferów.

Grzejniki marki Sunerzha

Sunerzha - obco brzmiąca nazwa polskiej firmy

Marka Sunerzha to polski podmiot, który na swoją siedzibę wybrał Pruszcz Gdański. Firma jest generalnym dystrybutorem grzejników i akcesoriów łazienkowych i kuchennych, które wykonano ze stali nierdzewnej. Oferowany asortyment dystrybuuje na terenie Unii Europejskiej.

Sunerzha od 1996 roku marka produkuje tylko i wyłącznie ze stali nierdzewnej pochodzącej od AISI 304 - producenta, który stal przekazuje także na rzecz przemysłu spożywczego. Materiał ten jest nie tylko przyjazny dla środowiska, ale także w 100% odnawialny, dzięki czemu z powodzeniem można zaliczyć go do ekologicznych rozwiązań.

Grzejniki marki Sunerzha — złote skarby oferowane Klientom

Chcąc dać swoim Klientom jak najlepsze rozwiązania, marka Sunerzha pokusiła się o stworzenie grzejników dekoracyjnych w kolorze złota, matowego złota, czarnej perły, czy barwy kameleon. Tak zaawansowane i piękne kolory można było zaproponować, dzięki zastosowaniu wyżej wymienionej stali nierdzewnej. Nanoszenie na nią tego typu unikatowych barw nie stanowi problemu, dzięki czemu producent jest w stanie zaoferować unikatowe i trwałe rozwiązania, dzięki którym bez problemu można wykreować wyjątkowe i niezwykle eleganckie wnętrza.

Marka Sunerzha chcąc dać Klientom wszystko, co najlepsze, opracowała metodę spawania rurek, w której spoiwo na pełnej grubości ścianki nie jest widoczne. Dzięki temu każdy grzejnik dekoracyjny, który wychodzi spod ręki producenta, jest zarazem wytrzymały i estetyczny.

Każdy z produktów jest wyjątkowy, dzięki czemu użytkownik z powodzeniem stworzy wnętrze, które będzie nie tylko funkcjonalne, ale także piękne.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.