Menu

Grzejniki dekoracyjne pokojowe Poziome

W dziale znajdują się dekoracyjne grzejniki poziome o nowoczesnym kształcie.

Osoby szukające grzejnika pod okno lub ceniące tradycyjne rozwiązania, znajdą tu coś dla siebie.

Grzejniki poziome z pewnością nie powinny się już kojarzyć z nudną klasyką czy kaloryferami, które kiedyś chowaliśmy za zasłoną lub specjalną zabudową. Dostępne modele mają nie tylko dużą moc grzewczą, ale jednocześnie są najlepszymi przykładami nowoczesnego wzornictwa przemysłowego.

Grzejniki poziome wiszące i wolnostojące

Grzejniki poziome to więcej niż klasyka. Wykonane w najnowszej technologii kaloryfery to wielofunkcyjność zamknięta w nowoczesnych kształtach. Modele z tej kategorii produktów idealnie sprawdzą się, kiedy możemy zagospodarować miejsce pod oknem lub ścianę w łazience, gdzie mogą spełniać jednocześnie funkcję wygodnego wieszaka na ręczniki. Zaprojektowane zostały z myślą o zachowaniu trwałego i estetycznego wyglądu, a dostępność całej gamy barw sprawia, że można je dowolnie dopasować do każdego pomieszczenia.

Grzejniki poziome - praktyczne i komfortowe

W nowoczesnych aranżacjach zwracamy uwagę na walory użytkowe przedmiotów i sprzętów, które nas otaczają. Nie inaczej jest, jeśli chodzi o kaloryfery. Grzejniki poziome zajmują niewiele miejsca przy jednoczesnym zachowaniu dużej mocy grzewczej. Co równie ważne można je łatwo czyścić, ponieważ gwarantują łatwy dostęp nawet do tylnych paneli. Duży wybór rozmiarów i wzorów sprawia, że dopasujemy je nie tylko do każdej aranżacji, ale sprawdzą się nawet w trudnych przestrzeniach o niekonwencjonalnych rozwiązaniach architektonicznych. Niewątpliwą zaletą jest również ich atrakcyjna cena.

Szczególnie polecamy nasze bestsellery: grzejnik Nova oraz Sheer. oraz najmocniejszy grzejnik poziomy dostępny na rynkiu KING

Zalety:
-
 atrakcyjne cenowo
-promiennik ciepła
- tylko 7cm grubości całkowitej od ściany
- łatwość czyszczenia i łatwy dostęp z każdej strony
- duża wydajność
- duża rozmiarówka
-ciśnienie prawy do 8 barów
- kolory specjalne Czarny Strukutralny i Grafit Strukturalny w cenie białego
-GWARANCJA 10 LAT


Każdy z poniższych modeli jest do obejrzenia na ekspozycjach w salonach sprzedaży AG Grzejniki Design

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.