Menu

Irsap Tesi poziom 3 kolory

Dostępne obecnie grzejniki dekoracyjne to nie tylko element ozdobny, ale także pełnowartościowy element grzewczy o dużej mocy. Nie inaczej jest jeśli chodzi o kaloryfery ozdobne Irsap Tesi poziome trzy kolory. Producent zadbał o to, aby każdy z poniższych modeli był praktyczny i zarazem wyjątkowy. Czego zatem możesz od nich oczekiwać? Bardzo wiele!

Stylowe kaloryfery w wielu wymiarach i trzech kolorach

Różnorodność formy oraz wymiarów sprawiają, że grzejniki dekoracyjne Irsap Tesi są doskonałym elementem do stworzenia funkcjonalnej i niebanalnej aranżacji. Prezentowane modele wizualnie podobne są do starszych grzejników żeliwnych, które jeszcze do niedawna występowały w prawie każdym mieszkaniu. Te proponowane przez nas są o wiele trwalsze, bardziej wytrzymałe i przede wszystkim lżejsze. Wszystko za sprawą surowca, z którego zostały wykonano. Mowa o wysokiej jakości stali nierdzewnej, która została specjalnie wyselekcjonowana na potrzeby produkcji prezentowanych grzejników.

Atrakcyjna cena i dostępność „od ręki”

Osoby, którym zależy na sporych oszczędnościach oraz szybkim remoncie, powinny zastanowić się nad wyborem jednego z dostępnych poniżej produktów. Jako autoryzowany dystrybutor rozwiązań dołożyliśmy wszelkich starań, aby Klient, który zdecyduje się na kupno Irsap Tesi mógł skorzystać z atrakcyjnej ceny i możliwości zakupu „od ręki”. Wiemy, że wspomniane warunki są istotne dla wielu z Was.
Opcje filtru  
cena
producent  
pokazuje 1 - 59 z 59 elementów