Black Weeks - Promocja Black Friday
Menu

AG Ira z relingami

W każdej łazience powinien znaleźć się kaloryfer, który nie tylko będzie pełnił funkcję grzewczą, ale także stanie się ozdobą i zarazem dodatkowym wieszakiem na ręczniki. AG Grzejniki Design przygotował dla Państwa produkty, które z pewnością przypadną do gustu osobom dbającym zarówno o estetykę wnętrza, jak i o jego funkcjonalność. AG IRA z relingami z pewnością spełni ich oczekiwania.

Niebanalne rozwiązanie do łazienki

Decydując się na prezentowane poniżej modele można mieć pewność, że doskonale będą prezentowały się nawet w niewielkich przestrzeniach. Co więcej, choć są grzejniki łazienkowe AG IRA z relingami stworzono specjalnie do pokoju kąpielowego, doskonale sprawdzą się również w otwartych kuchniach, w których liczy się niebanalny design, wysoka moc grzewcza, a także funkcjonalność. Dzięki dodatkowym relingom zamocowanym na korpusie kaloryfera idealnie sprawdzą się jako wieszaki na ściereczki kuchenne.

Kaloryfery łazienkowe dostępne „od ręki”

Jeżeli wybierzecie Państwo jeden z proponowanych tutaj modeli, możecie mieć pewność, że produkt od razu trafi do Was do domu. W tej kategorii oferujemy bowiem grzejniki łazienkowe dostępne „od ręki”, co ma znaczenie dla tych osób, którym zależy na szybkiej realizacji projektu.
Istotne jest również to, że AG IRA z relingami spełniają wszelkie wymagania higieniczne. Prosty kształt oraz gładka powierzchnia pozwalają bez problemu utrzymać je w czystości. Wszystko za sprawą łatwo dostępnych mocowań grzejników oraz możliwości zdjęcia zaślepek, które pozwalają wyczyścić rurki od wewnątrz. Można zatem rzec, że jest to propozycja idealna.
Opcje filtru  
cena
producent  
pokazuje 1 - 19 z 19 elementów