Menu

Grzałki elektryczne

Opcje filtru  
cena
Ilość dostępnych
producent  
Moc (75/65/20)
Moc (70/55/20)
Moc (55/45/20)
Kolor / Wykończenie 
Na tej stronie 1 - 12 z 12 produktów
Jeżeli chcesz, aby przez cały rok w Twojej łazience czuć było przyjemne ciepło, koniecznie musisz zapoznać się z naszą ofertą. Czasy, kiedy piec centralnego ogrzewania odpalało się nawet latem bezpowrotnie minęły. Wszystko za sprawą tego cudownego urządzenia, które mamy Ci do zaoferowania. Zastanawiasz się o czym mówimy i w jaki sposób mógłbyś je wykorzystać w swojej łazience? Spieszymy z odpowiedzią.
Grzałki elektryczne, bo o nich mowa to jeden z elementów kaloryfera, o którym warto pomyśleć jeszcze przed nabyciem odpowiedniego elementu grzewczego. Dzięki nim możesz mieć pewność, że w Twojej łazience niezależnie od pogody zawsze będzie odczuwalne przyjemne ciepło.

Nie tylko do kaloryfera

Szukając idealnych rozwiązań do swojej łazienki powinieneś wiedzieć, że nie tylko grzejniki łazienkowe, ale również grzałki elektryczne mogą odgrywać tutaj dużą rolę. Istnieje wiele modeli dostępnych na rynku. Jedne montuje się do kaloryferów, inne wspomagają bojlery, w których podgrzewana jest woda. Zarówno pierwsze, jak i drugie sprawdzają się w czasie lata, kiedy centralne ogrzewanie nie jest używane.

Nowoczesna, sterowana za pomocą mikroprocesora

Jeżeli zależy Ci na nowoczesnym, w pełni funkcjonalnym rozwiązaniu, powinieneś skupić się na poniższej ofercie. Znajdziesz w niej grzałki elektryczne do grzejników, które dzięki wbudowanemu mikroprocesorowi są w stanie kontrolować temperaturę czynnika grzewczego wewnątrz kaloryfera. Co więcej, oferowane modele wyposażono dodatkowo w timery, dzięki którym można optymalnie wykorzystać prezentowane urządzenia. Prostota obsługi oraz możliwość szybkiego odczytu parametrów na wyświetlaczu sprawia, że oferowane przez AG Grzejniki Design produkty są proste w obsłudze i przyjazne dla użytkownika.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.