Menu

Grzejniki dekoracyjne pokojowe Półokrągłe/Narożne

Grzejniki półokrągłe i narożne prezentują wysoką jakość połączoną z niezwykłym designem. Pozwalają na maksymalne zagospodarowanie miejsca w pomieszczeniu, świetnie komponując się z każdym stylem.

Grzejniki półokrągłe i narożne - subtelna elegancja

Grzejniki półokrągłe i narożne to rozwiązanie, które sprawdza się w aranżacjach trudnych przestrzeni, np. niewielkich pomieszczeń, w których liczy się maksymalna ergonomia. Można je wykorzystać wszędzie tam, gdzie z braku miejsca na ścianach konieczne jest wykorzystanie narożników lub kątów pomieszczeń. Idealnie sprawdzą się w łazience lub holu, gdzie zapewnią nie tylko odpowiednią moc grzewczą, ale także elegancki design.

Grzejniki półokrągłe można wykorzystać w kątach pomieszczeń, które w klasycznych aranżacjach często pozostają puste i niezagospodarowane. Będą subtelnym uzupełnieniem przestrzeni, nie powodując uczucia przesycenia jej zbędnymi elementami. Ponieważ są dostępne w wielu wersjach kolorystycznych, sprawdzą się także w salonie lub w sypialni, ale też w pomieszczeniach biurowych. 

Z kolei grzejniki narożne to bardzo funkcjonalne rozwiązanie, np. do łazienki, gdzie zapewnią wymagane ciepło, ale jednocześnie mogą pełnić funkcję wieszaka na ręczniki.

Więcej niż tylko sztuka użytkowa

Nowoczesne grzejniki półokrągłe i narożne to więcej niż przedmioty codziennego użytku. Nasze produkty powstają przy współpracy ze znanymi architektami. Karim Rashid, Marco Zito czy Peter Jamieson w bardzo płynny sposób łączą funkcjonalność i nowoczesny design, wprowadzając sztukę użytkową do przestrzeni, w których przebywamy. W ten sposób aranżowane pomieszczenia nie tylko zyskują na praktyczności, ale jednocześnie na estetyce.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.