GRZEJNIKI PŁYTOWE

Poziome płyty grzejne okażą się bardzo sprawnym uzupełnieniem instalacji grzewczej zarówno w domu, jak mieszkaniu. Sprawdzają się salonach, sypialniach, kuchniach, a także w pokojach dziecięcych. W naszej ofercie występują w wielu odmianach - między innymi z połączenie bocznym czy też dolnym.

Grzejniki płytowe można dobrać również pod względem wymiarów, materiału, z którego zostały wykonane oraz ilości płyt. Posiadają one ponadto bardzo wytrzymałe osłony boczne oraz górne typu grill. Mogą zostać powieszone na ścianie bądź zamontowane na specjalnym stojaku. Charakteryzują się wysoką wydajnością cieplną oraz odpornością na szkodliwe czynniki.

Klasyczny smukły wygląd

Wspomniane wcześniej osłony wykonywane są w stylu ozdobnym, dlatego oferowane przez nas grzejniki płytowe sprawdzą się w ramach rozmaitych aranżacji. Wyróżniają się przede wszystkim stonowaną stylistyką oraz atrakcyjną, elegancką konstrukcją. Nic nie stoi więc na przeszkodzie ku temu, aby stały się istotnym elementem wystroju różnego rodzaju pomieszczeń.

Nasz serwis
 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej