Menu

Wąskie grzejniki dekoracyjne pokojowe

Wyposażenie niewielkiej przestrzeni może sprawić wiele kłopotów. Stanie się to jednak o wiele prostsze, jeżeli skorzystamy z urządzeń dedykowanych właśnie takim pomieszczeniom. Doskonałym przykładem na to są dostępne w naszym sklepie wąskie grzejniki, które mogą zostać zamontowanej w małej łazience, ciasnej sypialni czy w korytarzu.

W katalogu produktowym grzejniki dostępne są w dwóch formach - pierwsza z nich składa się z prostokątnych rur połączonych kolejką barów, natomiast druga to kilka grzewczych okręgów wychodzących z pionowej rury. Dostępne są w różnych wymiarach i parametrach użytkowych, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie.

Zmieszczą się wszędzie

Ich największa zaletą jest jednak to, że zajmują bardzo mało miejsca, dzięki czemu mogą być montowane w pomieszczeniach o ograniczonej przestrzeni. Zadbaliśmy także o to, aby oferowane przez nas grzejniki były atrakcyjne pod względem wizualnym. Wyróżniają się więc miłą dla oka stylistyką, za sprawą której przypominają one rzeźby.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.