Menu

Grzejniki pokojowe Irsap Tesi - czarny / loft pionowy

Opcje filtru  
cena
Magazyn
producent  
Szerokość
Wysokość
Głębokość
Moc (75/65/20)
Moc (70/55/20)
Moc (55/45/20)
Kolor / Wykończenie 
Podłączenie 
Pokazuje 1 - 55 z 55 elementów
Każdy chciałby mieć oryginalne i zarazem funkcjonalne mieszkanie. Jeżeli Ty również należysz do tego grona, jesteś w dobrym miejscu. Poniżej bowiem prezentujemy rozwiązanie, które nie tylko przypadnie Ci do gustu, ale przede wszystkim sprawi, że Twoje mieszkanie nabierze charakteru i blasku. Irsap Tesi czarny/loft pionowy to grzejniki dekoracyjne, które spotkały się z uznaniem wielu osób. Decydując się na jeden z modeli dostępnych poniżej, możesz mieć pewność, że przez wiele lat wystrój wnętrza będzie pasował do aktualnie obowiązujących trendów.

Perfekcyjny, trwały, piękny

Nie ulega wątpliwości, że producenci tworząc grzejniki dekoracyjne Irsap Tesi czarny/loft pionowy starali się stworzyć ideał, którego żadne inne modele nie dościgną. Przyglądając się kaloryferom z tej serii trzeba przyznać, że im się to udało.
Poza perfekcyjnym korpusem, na którym próżno szukać jakichkolwiek spawów i innych szpecących elementów, producent zafundował użytkownikom łagodne przejścia pomiędzy kolejnymi profilami grzewczymi. Rozwiązanie to sprawiło, że prezentowane kaloryfery stały się niezwykle eleganckie i harmonijne. Co więcej, taka konstrukcja sprawia, że użytkownik bez problem wyczyści grzejnik z kurzu i innych zanieczyszczeń. Co więcej, specjalna cynkowa powłoka sprawia, że kaloryferowi nie grozi korozja. Dla wielu Klientów istotna jest także informacja, że każdy produkt dostępny jest „od ręki”. Jak zatem widać, można powiedzieć, że prezentowane kaloryfery są produktami idealnymi, bez których nie jesteś w stanie się obyć.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.