Menu

Grzejniki pokojowe Irsap Tesi - białe pionowe

Opcje filtru  
cena
Ilość dostępnych
producent  
Szerokość
Wysokość
Głębokość
Moc (75/65/20)
Moc (70/55/20)
Moc (55/45/20)
Kolor / Wykończenie 
Podłączenie 
Na tej stronie 1 - 35 z 35 produktów
Grzejniki dekoracyjne dostępne obecnie na rynku są jak sama nazwa wskazuje ozdobą pomieszczenia, w którym się znajdują. Nie jest to jednak ich jedyna zaleta. Producenci tego typu rozwiązań prześcigają się, aby dać swoim Klientom produkty o wysokiej mocy grzewczej. Nie inaczej jest w tym przypadku.
Prezentujemy Państwu najbardziej rozchwytywane na rynku modele kaloryferów. IRSAP TESI biały pionowy to model, w którym zakocha się każdy użytkownik. Wszystko za sprawą jego zalet, obok których nie da się przejść obojętnie.

Przemyślany projekt i wysokiej jakości wykonanie

Decydując się na jeden z poniższych modeli, każdy użytkownik może mieć pewność, że otrzyma produkt trwały, którego estetyczny wygląd i bezpieczeństwo użytkowania sprawi, iż będą podziwiać go wszyscy domownicy oraz ich goście. Producent zadbał o to, aby podczas produkcji każdy element został dokładnie sprawdzony pod względem szczelności, a także prawidłowego powlekania poszczególnych elementów. Dzięki temu ma pewność, że użytkownik otrzyma produkt najwyższej jakości.
Znakiem rozpoznawczym poszczególnych modeli jest ich charakterystyczna budowa. Każdy grzejnik dekoracyjny IRSAP TESI biały pionowy wyposażony został w gładką, spawaną laserową główkę grzejnika. Co więcej, przyglądając się poszczególnym modelom nie sposób zauważyć żadnych zgrubień, czy łączeń elementów. Dzięki temu kaloryfery z tej serii zyskały miało niezwykle eleganckich.

Dopasowany do potrzeb Klienta

Jeżeli do Twojej aranżacji nie pasuje biały kaloryfer, zachęcamy Cię do zapoznania się z inną naszą propozycją - Irsap Tesi czarny/loft pionowy, który z pewnością spełni Twoje oczekiwania.
Decydując się na wymieniony wyżej lub dostępne w tej kategorii modele, musisz wiedzieć, że są dostępne „od ręki”. Takie rozwiązanie pozwoli Ci przeprowadzić szybki remont. Chcesz poznać więcej szczegółów dotyczących grzejników Irsap Tesi? Zachęcamy do kontaktu z naszym Działem Obsługi Klienta.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.