Menu

Grzejniki kanałowe

  • Grzejniki kanałowe z wentylatorem
    Grzejniki kanałowe bez wentylatora Grzejniki kanałowe bez wentylatora Grzejniki kanałowe to doskonałe źródła ciepła, zwłaszcza w pomieszczeniach, w których walory estetyczne są stawiane na pierwszym miejscu. Swoje zastosowanie znajdują nie tylko w eleganckich pomieszczeniach mieszkalnych, ale także w pomieszczeniach użyteczności publicznej, jak: salony samochodowe, hotele, restauracje, biura. Doskonale sprawdzają się wszędzie tam, gdzie pożądane jest utrzymanie optymalnej temperatury przy jednoczesnym zachowaniu estetyki i charakteru wnętrza. Grzejniki kanałowe są niezwykle dyskretnym i subtelnym sp ... więcej >>>
  • Grzejniki kanałowe bez wentylatora
    Grzejniki kanałowe z wentylatorem Grzejniki kanałowe z wentylatorem Grzejniki kanałowe z wentylatorem wymuszają przepływ powietrza zapewniając wyższą moc cieplną przy stosunkowo niedużych rozmiarach. Ta forma ogrzewania podłogowego jest szczególnie przydatna w zwalczaniu przeciągów i kondensacji w przeszklonych obszarach, takich jak ogrody zimowe. Ze względu na wysoki poziom uzyskiwanej mocy cieplnej można je z powodzeniem stosować jako główne źródło ciepła. Wynikająca z tego maksymalizacja powierzchni ściany pozwala również na zwiększenie powierzchni użytkowej. Róż ... więcej >>>

Grzejniki kanałowe z wentylatorem i bez

Grzejniki kanałowe cechują się połączeniem dyskrecji z praktycznością i zaliczają się do najbardziej subtelnych grzejników, jakie można zamontować w mieszkaniu. Ten rodzaj grzejników montuje się w podłodze, zwykle wzdłuż okien lub też drzwi balkonowych i tarasowych. W naszym sklepie AG Grzejniki Design z Warszawy, dostępne są grzejniki kanałowe zarówno z wentylatorem, jak i bez wentylatora. Każdy z grzejników jest wykonany z najwyższej jakości materiałów, aby poprzez wiele lat służył swoją jakością i estetyką.

Zalety grzejników kanałowych

Bez wątpienia jedną z największych zalet kanałowych grzejników jest fakt, że zajmują one znikomą ilość miejsca, gdyż nie wymagają zamontowania na ścianie. Dzięki takiemu rozwiązaniu, grzejniki kanałowe dostarczają ciepło, nie sprawiając kłopotu nawet w niewielkich pomieszczeniach. Z łatwością można wówczas zaaranżować wolną ścianę w dowolny sposób, nie martwiąc się o miejsce na grzejnik. Kolejną zaletą grzejników kanałowych, które można zamówić w naszym sklepie z artykułami grzewczymi z Warszawy, jest ich doskonała jakość grzewcza. Grzejniki tego typu bez problemu zapewnią ciepło w całym domu, a zamontowane pod drzwiami balkonowymi, dodatkowo ochronią pomieszczenie przed napływem zimnego powietrza z zewnątrz. Kanałowe grzejniki nadają się nie tylko do domków jednorodzinnych, lecz bez problemu swoje zastosowanie odnajdą także w mniejszych mieszkaniach oraz miejscach użytkowych. Często montowane są w pokojach hotelowych, restauracjach i biurach. Swoją płaską formą, elegancją i subtelnością, pozwalają stworzyć ciekawą podłogową aranżację w pomieszczeniu. W ofercie naszego internetowego sklepu AG Grzejniki Design, dostępne są także łazienkowe grzejniki dekoracyjne, grzejniki pokojowe i wiele więcej. Wszystkie grzejniki są estetycznie wykonane, eleganckie i niezwykle zdobią pomieszczenia. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem sklepu oraz do wyboru wysokojakościowych grzejników kanałowych z wentylatorem lub bez.

Grzejnik kanałowy to jeden z najbardziej dyskretnych i subtelnych rozwiązań grzewczych. Jest funkcjonalny, efektowny i efektywny jednocześnie. Zamontowany w kanale podłogowym, zapewnia więcej miejsca w pomieszczeniu. Jedynym widocznym elementem tego typu grzejników jest elegancka kratka wykonana z aluminium, stali nierdzewnej lub drewna, która ładnie komponuje się ze stylem pomieszczenia i w żaden sposób nie wpływa na jego charakter oraz aranżację. Grzejniki kanałowe doskonale ogrzewają dom, a jednocześnie chronią przed napływem zimnego powietrza z balkonów, werand i tarasów. Stanowią także idealne uzupełnienie ogrzewania podłogowego. Grzejniki kanałowe świetnie sprawdzają się w pomieszczeniach, w których walory estetyczne stawiane są na pierwszym miejscu. Swoje zastosowanie znajdują nie tylko w eleganckich pomieszczeniach mieszkalnych, ale także w pomieszczeniach użyteczności publicznej jak: hotele, restauracje, biura. Grzejniki kanałowe najskuteczniej ogrzewają wtedy, kiedy są instalowane w najchłodniejszych miejscach w pomieszczeniu. Nie dziwi więc, że najczęściej montuje się je na ścianie pod oknem, w podłodze przy drzwiach balkonowych lub przy drzwiach prowadzących do ogrodu. Grzejnik kanałowy to nowoczesne rozwiązanie stworzone z myślą o przestronnych wnętrzach z dużą ilością przeszkleń. Świetnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie mile widziane jest zapewnienie optymalnej temperatury, a także zachowanie estetyki wnętrza i jego funkcjonalności.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.