GRZEJNIKI KANAŁOWE

Grzejnik kanałowy to jeden z najbardziej dyskretnych i subtelnych rozwiązań grzewczych. Jest funkcjonalny, efektowny i efektywny jednocześnie. Zamontowany w kanale podłogowym, zapewnia więcej miejsca w pomieszczeniu. Jedynym widocznym elementem tego typu grzejników jest elegancka kratka wykonana z aluminium, stali nierdzewnej lub drewna, która ładnie komponuje się ze stylem pomieszczenia i w żaden sposób nie wpływa na jego charakter oraz aranżację. Grzejniki kanałowe doskonale ogrzewają dom, a jednocześnie chronią przed napływem zimnego powietrza z balkonów, werand i tarasów. Stanowią także idealne uzupełnienie ogrzewania podłogowego.
 
Grzejniki kanałowe świetnie sprawdzają się w pomieszczeniach, w których walory estetyczne stawiane są na pierwszym miejscu. Swoje zastosowanie znajdują nie tylko w eleganckich pomieszczeniach mieszkalnych, ale także w pomieszczeniach użyteczności publicznej jak: hotele, restauracje, biura. Grzejniki kanałowe najskuteczniej ogrzewają wtedy, kiedy są instalowane w najchłodniejszych miejscach w pomieszczeniu. Nie dziwi więc, że najczęściej montuje się je na ścianie pod oknem, w podłodze przy drzwiach balkonowych lub przy drzwiach prowadzących do ogrodu. Grzejnik kanałowy to nowoczesne rozwiązanie stworzone z myślą o przestronnych wnętrzach z dużą ilością przeszkleń. Świetnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie mile widziane jest zapewnienie optymalnej temperatury, a także zachowanie estetyki wnętrza i jego funkcjonalności.
 • GRZEJNIKI BEZ WENTYLATORA

  Grzejniki kanałowe bez wentylatora

  Grzejniki kanałowe to doskonałe źródła ciepła, zwłaszcza w pomieszczeniach, w których walory estetyczne są stawiane na pierwszym miejscu. Swoje zastosowanie znajdują nie tylko w eleganckich pomieszczeniach mieszkalnych, ale także w pomieszczeniach użyteczności publicznej, jak: salony samochodowe, hotele, restauracje, biura. Doskonale sprawdzają się wszędzie tam, gdzie pożądane jest utrzymanie optymalnej temperatury przy jednoczesnym zachowaniu estetyki i charakteru wnętrza. Grzejniki kanałowe są niezwykle dyskretnym i subtelnym sposobem na ogrzanie pomieszczenia. Jedynym widocznym ich elementem jest elegancka kratka, która w żaden sposób nie wpływa na aranżację. Dbając o zadowolenie naszych Klientów, oferujemy grzejniki kanałowe znanych i lubianych na rynku producentów. Oferujemy produkty wykonane z najwyższej klasy materiałów, trwałe, solidne i niezawodne. Zapraszamy!
  więcej >>>
 • GRZEJNIKI Z WENTYLATOREM
  Grzejniki kanałowe z wentylatorem

  Grzejniki kanałowe z wentylatorem wymuszają przepływ powietrza zapewniając wyższą moc cieplną przy stosunkowo niedużych rozmiarach. Ta forma ogrzewania podłogowego jest szczególnie przydatna w zwalczaniu przeciągów i kondensacji w przeszklonych obszarach, takich jak ogrody zimowe. Ze względu na wysoki poziom uzyskiwanej mocy cieplnej można je z powodzeniem stosować jako główne źródło ciepła. Wynikająca z tego maksymalizacja powierzchni ściany pozwala również na zwiększenie powierzchni użytkowej. Różnorodny wybór kratek i wykończeń pozwala grzejnikom kanałowym z wentylatorem estetycznie wpasować się w każdą aranżacje wnętrza.
   
  więcej >>>
Nasz serwis